Wpis z mikrobloga

@kacperinjo: Zawsze kupowalem tyton starbuzza, zakupilem kamyczki bo tez jakos nie moglem znalezc tytoniu i powiem, ze daja rade. Krocej sie pali troszke, smak w sumie ten sam, ale spalić nie ma czego, a zalać melasa można ponownie zamiast kupowac nowy tyton.
@kacperinjo: Od starbuzza chmury zawsze bardzo spoko, sczególnie XOTB, teoretycznie kamyki to to samo bo jedno i drugie melasą nasączone, ale jak zjarasz tytoń to drapie i gryzie. A nikotyny i tak masz prawie nic bo z tego co wiem to tyton jest moczony kilka razy w wodzie żeby te fujki smoliste wyciągnąć.
@maozol: kurde, spróbuję. Może znajdę kamyki tej samej firmy.

Powiedz mi jeszcze jakie smaki są najlepsze :P Dawno temu paliłem shishe, to kupowałem przeważnie melon, arbuz, malina, a teraz jest tego tyle, że cholera wie, co wybrać :O
@kacperinjo: Wiesz, różne smaki różnej firmy smakują. Nie kupuj produktów Nakhli bo smakują jak siano, od Serbetli bardzo smakowała mi pomarańcza więc to polecam, niestety tytoń starbuzza jest drogi, ale imo najlepszy. Tam nie masz normalnego podziału na smaki bo np ten o którym mówiłem Sex on the beach, w smaku trudno mi powiedzieć, smak wyrazisty, ale drinka nie piłem, a z cumulusów będziesz zadowolony. A wygląda on tak: https://www.hookahcompany.com/images_products/2289_big.jpg

Inne