Wpis z mikrobloga

@forvel: A jest tak tylko dlatego że anime oglądają stulejarze które boją się zagadać do różowegopaska,

Przenoszą swoje emocje i uczucia do narysowanych postaci kreując świat w okół kilku kresek na monitorze.

Często są to ludzie słabi którzy siedzą całymi dniami w domu nie wychodzą bo mam swój
  • Odpowiedz
@windows8: dla mnie jesteś zwykłym przegrywem, który zresztą przyznaje się do swojego z------a. TO jest największe dno jakie może być, gorzej niż to oglądanie anime
  • Odpowiedz
@Dzery: Tylko tak napisałem, bo wy postrzegacie w ten sposób każdego kto lubi anime. Z-----y byłbym, gdybym naprawdę uważał oglądanie anime za przejaw z------a. Ja akurat jestem z tego dumny i zawsze na mej twarzy pojawia się uśmiech, gdy widze taki ból dupska hejterów, jakby żyć nie mogli przez chińskie bajki ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@WykopWasPrzejrzal: Anime to nie tylko rysowane dziewczynki, ale co ja będę tłumaczył - Ty doskonale o tym wiesz. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba, że faktycznie jesteś ignorantem.

@forvel: OK ok w takim razie już nie marnuję czasu na Twoją prowokację. Życzę miłego czwartku.
  • Odpowiedz