Wpis z mikrobloga

@Xivid: @92Gruszka: @idziol:

Właśnie w tym problem, że nie wymienię tego za cholerę, bo to z kilkadziesiąt różnych serii będzie ;_; Połowy tytułów już dawno nie pamiętam.

@wodorost50:

Peep Show, Carnivale, Justified, Bored to death


Widziałem wszystkie niestety :< Peep Show mnie znudziło, ale reszta się podobała, Justified szczególnie bardzo dobre ;]
@Xivid:

The Shield

Boardwalk Empire

Mentalist

Borgias

Rome

Entourage

The Wire

House of Cards

Game of Thrones

House MD

Tak na szybko niektóre z tych które mi się najbardziej podobały.

@sielka: Widziałem, jak ktoś nie widział a czyta ten wpis to również polecam :]

@bakter: widziałem!.... No dobra, nie widziałem, ale jednak zostawię tak drastycznie kroki, na sytuację gdy już naprawdę nie będzie zupełnie nic innego do oglądania ;P
@Shaki: Patrik Baker gra tam z Mentalisty. Jest młodym prawnikiem u ojca w firmie bardzo kasiastej i go skazują za narkotyki na prace społeczne w takim czymś gdzie są "prawnicy z urzędu". Tutaj też jest taki trochę oderwany od świata i młody :D
@idziol: Fajne to? Gdzieś mi mignęło jakiś czas temu, ale nie zaczynałem oglądać bo myślałem że to jakaś kolejna nudna seria z gatunku "crime drama", z dzielnymi policjantami co odcinek rozwiązującymi nową sprawę.

@92Gruszka: Chyba o Simona Bakera ci chodziło? :PP W każdym razie przekonałeś mnie, uwielbiałem gościa w Mentaliście, jeśli w tym serialu jest chociaż w połowie tak dobry, to ja będę naprawdę zadowolony :] Zasysam, dzięki!
@Shaki: NO WŁAŚNIE O NIEGO MI CHODZIŁO. JA AKURAT LUBIE SERIALE GDZIE JEST DUŻO WĄTKÓW POBOCZNYCH A TEN TO MA. LUBIĘ ROZWIĄZYWANIE SPRAW W MENTALIŚCIE. POLOWANIA W NIE Z TEGO ŚWIATA CZY ROZWIĄZYWANIE SPRAW DEXTERA. JEDYNY I NAJLEPSZY SERIAL JAKI POWSTAŁ Z JEDNYM DŁUGIM WĄTKIEM KTÓRY JEST PRZE DOBRY TO SONS OF ANARCHY. TEN SERIAL JEST LEPSZY NIŻ WSZYSTKIE RAZEM WZIĘTE. MAJSTERSZTYK