Wpis z mikrobloga

Mireczki, taki sobie poradnik smoke'ów strzeliłem. Zawarłem w nim te najważniejsze według mnie. Troszkę z humorem i w fajny sposób :D. Na skalpel wziąłem Dusta 2. Wkrótce inne mapki. Na bogato w 60 fpsach ;p.


[ #csgo #chwalesie ]
softenik - Mireczki, taki sobie poradnik smoke'ów strzeliłem. Zawarłem w nim te najwa...
  • 50
  • Odpowiedz
@kAdi: Prawdopodobnie jutro. Następne leci inferno. Na razie robię same smoke'i, później zrobię osobny filmik z mołotowami do różnych map i flashami ;p.
  • Odpowiedz
@kAdi: + tak jak na początku filmiku jest wyświetlone zrobię filmik o bindzie na zmieniający się celownik przy wyciąganiu granata oraz filmik w którym pokazuję różne tricki i boosty na dust 2.
  • Odpowiedz
@Malin_kg: odpalasz sobie lokalnie bez botów, wpisujesz w konsolę sv_cheats 1, a następnie noclip i latasz :).

Ja mam przypisane pod klawisz tym bindem:

bind noclip

tam gdzie klawisz to sobie wpisujesz co tam chcesz (oczywiście bez tych < > xD).
  • Odpowiedz
@softenik: ogólnie bez rewelacji. zdecydowania większość tych dymów to moim zdaniem utrudnianie sobie życia na siłę bo można je rzucać zdecydowanie szybciej w biegu bez jakiegoś dokładnego celowania. Ale ogólnie plus bo dobrze zmontowane no i ci się chciało.
  • Odpowiedz
@softenik: Może będziesz wiedział i mi pomożesz, tak pokombinowałem w csie, że gdy gram uproszczony z botami i je wyrzucam by cokolwiek potrenować to runda trwa minutę, a cały mecz 5 min, a nie do 16 wyranych, nawet jak nie wywalę botów to tylko 5 min trwa cały mecz...
  • Odpowiedz
@me_how: może wpisuj sobie sv cheats 1 a następnie mp roundtime_defuse 9999 wtedy ci sie ustawi czas rundy na 60 minut ;p. Ja tak zawsze robię przy treningu granatów.
  • Odpowiedz
@Hulk: Meh, niska rozdzielczość i tylko cienie ustawione na wysokie żeby ładnie skiny wyglądały xD. Fpsy > fajny wygląd. Zresztą dużo bajerów przeszkadza.
  • Odpowiedz