Wpis z mikrobloga

#forex #eurusd #usdjpy No i godzina ta sama co wczoraj i będziemy mięli powtórkę z rozrywki. Dzisiaj mój target LONG dla eur/usd 1.2465 u dla usd/jpy 118.20 tutaj pozycja krótka
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pepeo: Chodzi mi o to, że w tagu nie możesz użyć innych znaków niż litery i cyfry, bo linkowanie się tagu kończy. Czyli zamiast tagu eur/usd masz tag eur tylko.
  • Odpowiedz
@Pepeo: Chociaż na walutach nie gram, to USDJPY powinno zaliczyć korektę do 117 moim zdaniem niekoniecznie dziś, ale tam się powinno zatrzymać, poobijać i ruszyć dalej w górę.
  • Odpowiedz
@Limitless: tak ale ustawiłem target do 118.20 na krótki termin a to dlatego że kurs usdjpy strasznie lata. Widziałeś ostatnie dni? zjazd 118 potem jazda na 120 dziś w nocy 119. Szok co się tam dzieje. Dlatego wolę na krótki termin 118.20
  • Odpowiedz
@Limitless: natomiast eurusd wg mnie przymierza się do sforsowania 1,24 i retestu wczorajszego poziomu. Możliwy jest ciut wyższy target. Czyli zamiast 1,2445 ( wczorajszy target ) dziś spodziewam się podjazdu do 1,2465. Swoją drogą to już będzie niebezpieczny poziom dla posiadaczy pozycji krótkich i tutaj mogą powoli przesiadać się na LONG na eurusd a więc możliwa jazda nawet do 1.27-1,28
  • Odpowiedz
#forex #eurusd #usdjpy @Limitless @Sarpens : No i zgodnie z tym co mówiłem , udało mi się wyprognozować atak na 1,24 eurusd oraz zniżkę na usdjpg. Nadal tutaj uważam że eurusd na dzień dzisiejszy target to 1.2465 -- tutaj spodziewam się targetu jeszcze przed końcem dnia. Natomiast usdjpy zmierza nam ku 118.20. Po dotarciu do tych poziomów uważał bym , ponieważ mogą rozwinąć się
  • Odpowiedz
@Limitless: #forex #eurusd #usdjpy @Sarpens Tak jak pisałem wczoraj mięliśmy do czynienia z retestem eur/usd przy czym mój target 1,2465 został nawet przekroczony bo osiągnęliśmy okolice 1,2490. Aktualnie kurs kształtuje się na poziomie 1,2440. Również usd/jpy osiągnął mój zamierzony target tj 118. Aktualnie kurs to 118,38
  • Odpowiedz