Wpis z mikrobloga

@FRIX1988: zastanów sie, czy będziesz wykorzystywać 3D. jak nie oglądasz dużej ilóści filmów, to raczej zbędny bajer (ale już "lepszych markowych" ciężko szukać bez 3D)

ogólnie patrz na matrycę, aby fabrycznie miała jak najwięcej hz.

a czy led / 3d to bym wybrał led.
@FRIX1988: 3d i tak nie bedziesz używał, ale lepiej mieć natywną matryce 100 hz niz 50 hz (te z 3d mają 100 Hz natywne) wszystko kwestia budżetu i tym się raczej kierował, choć SAMSUNG ma imho najlepsze Smart TV), btw mam 42" LG najprostszego z obecnej oferty 50 hz natywne i 48" Samsunga z 3d i 100 Hz upscalowane do 400 Hz również z obecnej oferty. Różnica tylko jak się w
@sebobik: whatever. nie mam zamiaru rozprawiac nad tym czy plazma, czy 3d czy lcd czy lsd czy thc czy #!$%@? wie co jeszcze. mowie co widzialem...

malo widziales


za to widze, ze masz dyplom normalnie #!$%@? pracownika dziesieciolecia mediamarktu i sie znasz zajebiscie na wszystkim.

a ić pan whooj
@Fibi07: TV chcę powiesić na ścianie, ale nie vis a vis kanapy, głównie z myślą o meczach czy graniu na konsoli, czasem wpada kilkanaście osób, więc to u mnie nie zda egzaminu :) dzięki
@FRIX1988: a co do wieszania na ścianie - ogarnij czy telewizor na standard VESA do uchwytów. ostatnio został zakupiony u mnie sony 50", którego tego standardu nie miał.

trzeba było kombinować z dłuższymi śrubami metrycznymi, podkładkami i nakrętkami. wisieć wisi, trzyma się stabilnie, ale nie ukrywam że z tym standardem byłoby o wiele łatwiej :)