Wpis z mikrobloga

Mirki, jakie słuchawki douszne/dokanałowe do 300 zł możecie polecić? Muzyka elektroniczna głównie prog house, tech house, minimale czasami liquid drumy i techno czy więc zależy mi na dobrym odwzorowaniu niskich tonów. Jak słucham przykładowo takiego Kollektiv Turmstrasse - Last Day w remiksie Davida Augusta na moich stockowych dodawanych do telefonu słuchawek to tracę 60% głębi. Z mojego krótkiego reseachu znalezłem takie coś - Phonak Audeo PFE 012 Perfect Bass - warte to coś?

#pytanie #sluchawki zawołam też #mirkoelektronika i dorzucam piękny remix przeciętnej nuty w wykonaniu Tomasza Szklarskiego.
  • 18
@plagocki: Miałem kiedyś Shure SE115 i wpieniała mnie ich budowa, strasznie niewygodne. 215 widzę że mają jeszcze dziwniejszy design, obawiam się że będą równie niewygodne. Plusem jest kabelek odczepiany bo jak się przetrze zepsuje to nie trzeba słuchawek całych wyrzucać.
@Ojezu: @plagocki: SE115 mi non stop wypadały przy każdym rozmiarze pianki, może mam krzywe uszy, ale jak mam wydać 350 zł i co 3 minuty poprawiać słuchawkę bo się luzuje to mnie to trochę odrzuca. Czy ustawa pozwalająca na zwrot w ciągu 10 dni dotyczy też słuchawek? Pewnie nie bo to by było trochę niehigieniczne, a wolałbym przymierzyć pierw.
@dobrabajera: Bierz phonaki, czarne filtry i hopsa hopsa. Fakt, lubią dość mocne źródło - z tymi filtrami kolega przesadza. Nie lubią wilgoci więc z mokrymi uszami bym ich nie używał. Mi 1 para filtrów starsza na ok 2-3mies, słucham codziennie ~4h.