Wpis z mikrobloga

@kazio_gt: o widzę że przejałeś domenę:) luzik Kiedyś były fajne streszczenia odcinków animców dla ludzi którzy nie mieli czasu na oglądanie:P tak mówię o sobie:) teraz widzę zmiana profilu :)
@janoosh: jeśli to w ramach samorozwoju, programowanie, webdev i te sprawy to naprawdę szanuję, a jeśli on naprawdę myśli, że ktoś będzie z tego korzystał i ma nadzieje zbudować wokół tego aktywną społeczność, to nawet mi go nie żal
@kazio_gt: btw zajebisty serwer wybrałeś brachu, ja po próbie wejścia dostaję 404, bo mi peerblock go blokuje jako podejrzanego. Odblokowałem, rzuciłem okiem i życzę powodzenia.

@janoosh: aha, jeśli się czymś takim przejmujesz i jest to Twoim zdaniem powód do przejścia gdzie indziej, to współczucia
@janoosh między innymi dla tego wziąłem się za projekt. Pomyślałem że chętnie czytałbym nowinki dotyczące anime w jakimś przyjaznym miejscu.

@Goryptic jest to w planach. Liczyłem właśnie na propozycję i właśnie robię listę.
Pomyślałem że chętnie czytałbym nowinki dotyczące anime w jakimś przyjaznym miejscu.


@kazio_gt: No ale przecież już jest moc tego typu stron -.- trzeba tylko poszukać.