Wpis z mikrobloga

Dobra. Poddaję się. Wygląda na to, że albo nie ukończę DLC albo wrócę do Ojca otchłani Mańka i Smoka Kalamita jak się bardziej podpakuję jakoś. To są zbyt przegięci bossowie (zwłaszcza Maniek) i ja nie mam cierpliwości i kilku godzin na ciągłe podejścia. Wszystkie ekwipunki, każda zbroja, tysiąc porad i konfiguracji. Przegięli z tym, koniec, #!$%@?, #!$%@?ć. Na dziś koniec, jutro idę do Otchłani czy gdzie tam po zabiciu Sifa i kończę tą męczarnię.

#darksouls #gryzdexterem
DeXteR25 - Dobra. Poddaję się. Wygląda na to, że albo nie ukończę DLC albo wrócę do O...

źródło: comment_awMt4Bov5WPD7lDPkOIzSnDGAMUBqnVH.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@DeXteR25: ja nie mogę zabić w dwójce jednego smoka bo nie ważne co zrobisz i tak jak cie walnie to dead (ogień na 2/5 planszy) dałem sobie spokój...
  • Odpowiedz
@DeXteR25: O ile pamiętam, to tak :d Ew. możesz próbować spieprzać przed zionięciem. Kalamit nie jest trudny, tylko trzeba być cierpliwym. Z Eagle Shieldem +15 blokujesz praktycznie każdy jego atak (może poza tratowaniem). Cierpliwie czekasz na otwarcie, zadając co jakiś czas jedno uderzenie. W końcu padnie. Ja miałem zestaw ornstein, eagle shield, great scythe, dex build, cloranthy i jeszcze takie gówno, co daje +15% do statsów. Jedyny problem z Kalamitem
  • Odpowiedz
@DeXteR25: dam Ci jedną radę. Zrób sobie wielką tarczę Artoriasa. Więcej Ci nie potrzeba ;) Jest ona bardzo ciężka ale blokuje wszystko jak złoto. Nie ma za co ;)

PS. żeby ją zrobić potrzebujesz jakiejkolwiek tarczy +10 a potem ulepszasz ją duszą Sifa.
  • Odpowiedz
@DeXteR25: Manus jest banalny tak samo Kalamit, za bardzo przyzwyczaiłeś się do Havela i tego że dużo ataków możesz przyjąć na klate, nie wyrobiłeś sobie nawyku uników i teraz masz problem.
  • Odpowiedz
@coolface: Nie mam problemu z unikaniem jego ciosów, walczyłem w różnych konfiguracjach i różnych zbrojach, problem stanowi jego spamowanie czarną magią. Tego nie da się uniknąć i ściąga mi całe życie.
  • Odpowiedz
@coolface: mi tego nie mów. Ja cały czas latam w lekkim secie i wolę unikać niż blokować. Z tego co widzę na poprzednich screenach @DeXteR25 on nosi się raczej ciężko więc daję tylko podpowiedz jak bardzo łatwo zabić tego bossa ;p
  • Odpowiedz
@DeXteR25: ja tego dziada zrobiłem bez Sifa bo nie wiedziałem na początku o iluzorycznej ścianie bo grałem jak nie miałem neta i nie mogłem zobaczyć podpowiedzi :D Ale i tak poszło łatwo. Daj znać jutro jak ubijesz smoka. Chociaż daleko nie masz do niego więc zabij go teraz a nie jutro :P
  • Odpowiedz
@Navrazz: Ja teraz też bez Sifa! Sifa poszedłem ubić do lasu sobie, bo wcześniej nie robiłem go to musiałem duszę zdobyć do tarczy. Śpiący jestem. Jutro na smoka pójdę i zobaczymy jak mi to pójdzie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@DeXteR25: w otchłani można uratować szczeniaka Sifa i to chyba on pomoże Ci w walce nawet jeśli zabiłeś dużego Sifa w Darkroot. Znaczy, tak mi się tylko wydaje bo tego szczeniaka uratowałem już po zabiciu Manusa. No i ja najpierw zabiłem dużego Sifa a potem uratowałem małego. Więc nie mam pojęcia jakby to było jakbym najpierw uratował małego i potem zabił dużego. Czy wtedy pojawiłby się znak przywołania? Kurna, uwielbiam
  • Odpowiedz
@Navrazz: Uratowałem małego najpierw, później zabiłem dużego. Dlatego mnie wąchał na ziemi, rozpoznał i smutny wyciągnął miecz i stanął ze mną do walki. Muzyka też była taka przygnębiająca podczas walki. Wyczytałem, że właśnie ta scena jest tylko jak najpierw spotkasz go w otchłani. Bo jak wiadomo Oolacile o przeszłość.

Natomiast u Manusa byłem Hollow to nie przywołałem go wcale więc nie wiem czy można było.
  • Odpowiedz