Wpis z mikrobloga

@MayhemYDG: najpierw piszesz w opisie, że styl działa na Firefoxie i Operze, a teraz te wiodące w Polsce przeglądarki, które w przeciwieństwie do IE zapracowały na swoją popularność, nazywasz przeterminowanym kupskiem. Z takim podejściem nie licz na moje poparcie. A po poprawkach jest jeszcze gorzej, ale nie chce mi się już robić screenów.
@Fafu: w poprzednim stylu, jeżeli był jakiś błąd pod Operą, to był i pod Firefoxem. Mam zainstalowanego Firfoxa, ale używam Opery, która ma 100 pkt w teście Acid3 w przeciwieństwie do Fx.
Troszkę się styl rozjeżdża i dziwnie wykrzywiają sie niektóre pola ;p , ale zamysł masz dobry dopracuj te wszystkie Bugi, popraw sprawy z czcionką i będzie to świetnie wyglądać, Fajny pomysł z tym znikającym paskiem, świetnie to wygląda.
Wciąż brak wsparcia dla FF (przeglądam sobie właśnie wszystkie motywy pod tą przeglądarką), fajny pomysł z paskiem 'fixed', niestety użytkownicy FF zobaczą go tylko na screenach. Pasek jest, ale brakuje tła i zmienionej kolorystyki, ponadto pasek zakrywa opcje logowania, nie ma dostępu do zalogowanego profilu... Wciąż mówię o FF.
Panie, dokończ to, a dostaniesz sto głosów ze wszystkich moich multikont

żartuję, nie banujcie;)

przepięknie się zapowiada. z niecierpliwością czekam na wersję finalną