Wpis z mikrobloga

wiecie dlaczego #bitcoin to technologia przyszłości i większość ludzi będzie go używała niezależnie od pozycji materialnej?

https://blockchain.info/tx/8f1d3a8ef6b2d4a25d2f499279e01518b4770819ccbc39a765c4c326170c61b3

właśnie ktoś przelał $80.000.000 które były u adresata po sekundzie i zapłacił za to 0.0001 fee ($0.04). Wszystko anonimowo i bez podawania praktycznie żadnych danych

#kryptowaluty #ciekawostki ##!$%@?
Pobierz zawszespoko - wiecie dlaczego #bitcoin to technologia przyszłości i większość ludzi b...
źródło: comment_PLTOFg0tn0gclsuC6NB4EETKy3R9phZB.jpg
  • 57
właśnie ktoś przelał $80.000.000 które były u adresata po sekundzie i zapłacił za to 0.0001 fee ($0.04). Wszystko anonimowo i bez podawania praktycznie żadnych danych


To zróbmy taki test kto szybciej zapłaci za bułki i chleb w innym kraju, ok? Ja wybieram western union a ty BTC.

BTC ogólnoświatowej kariery nie zrobi właśnie przez swoje "zalety" np. brak możliwości dodruku.

@zawszespoko:
@FlameRunner: I tak i nie - po sekundzie adresat mógł na podstawie tej transakcji utworzyć kolejną, więc mógł je wydać. Tylko wtedy obie musiały by czekać na potwierdzenia.

To zróbmy taki test kto szybciej zapłaci za bułki i chleb w innym kraju, ok? Ja wybieram western union a ty BTC. BTC ogólnoświatowej kariery nie zrobi właśnie przez swoje "zalety" np. brak możliwości dodruku.


@nico112: Ale wiesz, ƶe moƶna go dzielić
LOL WU kasuje według tego co poniżej 10% czyli $8000 kontra $0.04 faktycznie lepszy interes ;)


Nie szkodzi to tylko część zadania. Może się okazać, że umrzesz z głodu zanim kupisz bułki.

@pawlo74:
@nico112:

WU jest kilkadziesiąt lat już, a bitcoin niespełna 5 co daje oczywstą przewagę w popularności. Już teraz można przezyc płacąc tylko w BTC. Zadaj sobie to pytanie za 5 lat kiedy będzie to technonlogia uzywana przez masy.

@FlameRunner: po sekundzie juz masz informacje, ze taka transakcje idzie i raczej ciężko już ją cofnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@PanKoparek: spokojnie wymienisz, zaly jaką cenę zaakceptujesz.
@losiul: O co Ci teraz chodzi? W którym miejscu, według Ciebie, nie wiem o czym mówię?

@zawszespoko: Wystarczy, że do bloku trafi inna transakcja, wykluczająca tę, na którą liczysz. Da się zrobić, nawet nie jest jakieś kosmicznie trudne.

Zresztą chyba nie powiesz mi, że wydałbyś komuś luksusowy jacht na podstawie samej ogłoszonej transakcji, bez potwierdzeń? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FlameRunner: nie no wiadomo. źle sformuowałem "informacja o rozpoczętej procedurze była u adresata po sekundzie, a cała operacja zakończyła się po niespełna godzine" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

co i tak jest w porównaniu do obecnych transferów gotówkowych jak mono i stereo