Wpis z mikrobloga

#tfwnogf #tfwnolife

Mam 21 albo 22 lata, ale mnie to #!$%@? że ludzie zawsze są mną zafascynowani na początku a potem tracą mną zainteresowanie niczym nowo zakupionym psem i czym bardziej się starasz tym bardziej płoniesz, co jak co ale nie powiem że nie starałem się żyć jak człowiek, po prostu nie potrafię.
  • 8
@SpiritedAwayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy: Tak niestety jest, każda nowa znajomość jest super ale na początku, później różnie bywa. Co do tfwnogf to najlepiej przyjąć jedną zajebiście skuteczną taktykę " Miej #!$%@? a będzie Ci dane". Ogólnie nie angażuj się mocno w znajomości z dziewczynami, szczególnie z tymi na których Ci zależy, nie opowiadaj im o swoim życiu bo jak już będą o Ciebie wszystko wiedzieć to będziesz się wydawał po prostu nudny. Bycie skrytym
@nexe: No #!$%@? chyba nie xD jak myślisz dlaczego obecnie moja liczba kontaktów która zanika wynosi 3? bo przez te 20 lat miałem bardziej #!$%@? niż Jeff Lebowski w The Big Lebowski.

Po prostu trzeba mieć charakter a mi się wydaje że jestem NPCem który istnieje tylko po to by być ozdobą dla main characterów w tej historii, największe zjeby mają jakieś znajomości a ja nie jestem specjalnie jakimś #!$%@? a