Wpis z mikrobloga

Tak w ogóle to chciałem takie #oswiadczenie napisać #przemyslenia

Po raz kolejny widać różnicę między @FaktyTVN a taką @TV_Republika

Pojawiło się oskarżenie o plagiat, 1500 wykopów, główna z płomieniem #. Zarzut poważny, a jak wiadomo z plagiatami trzeba walczyć i własność intelektualna rzecz ważna.

@TV_Republika, gdy znany użytkownik przytoczył oskarżenia co do rzetelności stacji zbyły ten temat i udały że go nie ma.

@FaktyTVN wydały oświadczenie, wyjaśniły sprawę z autorem znaleziska co do plagiatu, nawet osoba odpowiedzialna za materiał @mateuszkudla00 zarejestrowała się, by wyjaśniać sprawę osobiście.

Chapeau bas, nie mam nic więcej do powiedzenia, pozdrawiam i trzymać dobrą, profesjonalną robotę.

#neuropa #4konserwy
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Slowbro: Różnica jest taka, że ja podpisuję materiał własnym nazwiskiem. Łatwo jest kogoś anonimowo pomówić, nie mając na to żadnych dowodów, a tezy wysuwać na podstawie innych anonimowych komentarzy. Oskarżenie dziennikarza o plagiat jest krzywdzącym pomówieniem - wiarygodność jest w tej pracy niezbędna. Mimo wszystko nie życzę Ci doświadczenia bezpodstawnej nagonki i znalezienia się w sytuacji w której musisz udowadniać, że czegoś nie zrobiłeś.
  • Odpowiedz