Wpis z mikrobloga

Tak w ogóle to chciałem takie #oswiadczenie napisać #przemyslenia

Po raz kolejny widać różnicę między @FaktyTVN a taką @TV_Republika

Pojawiło się oskarżenie o plagiat, 1500 wykopów, główna z płomieniem #. Zarzut poważny, a jak wiadomo z plagiatami trzeba walczyć i własność intelektualna rzecz ważna.

@TV_Republika, gdy znany użytkownik przytoczył oskarżenia co do rzetelności stacji zbyły ten temat i udały że go nie ma.

@FaktyTVN wydały oświadczenie, wyjaśniły sprawę z autorem znaleziska co do plagiatu, nawet osoba odpowiedzialna za materiał @mateuszkudla00 zarejestrowała się, by wyjaśniać sprawę osobiście.

Chapeau bas, nie mam nic więcej do powiedzenia, pozdrawiam i trzymać dobrą, profesjonalną robotę.

#neuropa #4konserwy
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Internet_the_explorer: To jest przerażające, że można kogoś oskarżać nie mając ku temu podstaw. Stosując taką argumentację można pomówić kogokolwiek o cokolwiek, a oskarżony i tak się nie wybroni - bo jak udowodnić, że się czegoś nie zrobiło albo nie powiedziało? To paradoks, że teraz podważa się nawet wiarygodność osoby, od której cała dyskusja się zaczęła i która to osoba przyznała się do błędu. Już nie mówiąc o tym, że wystarczy
  • Odpowiedz
@mateuszkudla00: macie pecha, bo TVN tu na wykopie jest na celowniku za samo logo. Jak dla mnie, co napisałem, sprawa załatwiona profesjonalnie, autor znaleziska napisał sprostowanie, jeżeli wy uważacie, że sprawa jest zamknięta i czysta to taka też dla mnie jest. A zawsze znajdą się osoby jak powyższy piotrek kowal, co mają fiksum dyrdum na pewne tematy i nic ich zdania nie zmieni. Życie.

EDIT: a jak weteran wykopowicz to
  • Odpowiedz
@grzegorz-zielinski: Nic nowego, postawa "my mamy rację a wy zamknijcie mordy i #!$%@? na szczaw" jest bardzo popularna wśród tych wszystkich "niezależnych" mediów - prosta taktyka "grania" twierdzy sprawiedliwości i "podziemnych mediów" oblężonych przez siły szatana i lewactwa. TVN jest jaki jest, starają się stwarzać pozory obiektywności, w Niezależnych i spółce jazda bez trzymanki i zero odpowiedzialności za wyssane z palca materiały.
  • Odpowiedz
@pila_mechaniczna: Byłbym ostrożny co do określenia "normalne, poważne media". TVN już wiele razy okazał brak profesjonalizmu i logicznego podejścia do tematu, nie wspominając o poważnych problemach z etyką dziennikarską.
  • Odpowiedz
@maniexx: bo problem jest w tym, że odpowiedź na zarzuty, jak pokazały fakty tvn nie byłoby zniżeniem się do poziomu, a podwyższeniem swojego miernego. A do tego trzeba wysiłku i możliwości, czego tv republika nie chciała włożyć lub nie posiada.
  • Odpowiedz
@Slowbro: A mateuszkudla to nie jest przypadkiem ten z Faktów? ;-) Jeszcze chwila i okaże się, że to Fakty zastraszyły Fakty. Gratuluję wnikliwego zbadania sprawy przed postawieniem precyzyjnych zarzutów ;-)))
  • Odpowiedz