Wpis z mikrobloga

Pora na moje pierwsze #truestory . Co ten wypok robi z ludźmi to ja nie.. Zaplanowałem sobie dziś trasę #gdansk --> #bytow , spakowałem autko, podłączyłem sibi (mieszkam w dzielnicy, gdzie nie zostawia się takich fantów w aucie) i jadę. Zdążyłem przejechać kilka kilometrów, sięgam po szczekaczkę i zadaję standardowe pytanie.. Tylko dlaczego nikt mi nie odpowiedział?

Zażenowany myślę sobie, nosz same #!$%@? dzisiaj na drodze, gadają jak zwykle o dupie maryni tylko żeby kulturalnie odpowiedzieć koledze to nie bo po co. Zastanawiałem się, czy może coś źle powiedziałem i po głębszym zastanowieniu doznałem olśnienia...


EPIC FAIL.
  • 5
@wezsepigulke: zawsze korzystam z cb tylko długo nie jeździłem w dalsze trasy, bo nie było konieczności ;) a z Yanosika nie korzystam, bo na moją cegłę xperia z2 nie mam uchwytu do szybki. Chociaż dziś doznałem odkrycia, że w osłonie przeciwsłonecznej jest taka zakładka, gdzie fon się zmieści i nawet się trzyma - także następnym razem spróbuję ;-)
@ramzes90: pod Kościerzyną zawsze na ssaki leśne trzeba uważać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@wezsepigulke: ale zawsze ktoś podpowie jak się objazdu szuka itp. A ostatnio prawie na kontrolę wpadłem bo ani Yanosik ani CB mnie nie powiadomiło. Ale jakoś się udało.