Wpis z mikrobloga

@tallman:

może rogue się odbuduje w jakiejś tempo formie przy nowych kartach, bo teraz to będzie niegrywalny

jestem zawiedziony że undertaker jest nie
  • Odpowiedz
@tallman: @rdy: Czy oni mogą balansować grę ale poza nerfieniem dobrych kart i robienie z nich mniej lub wcale nieużytecznych kart. Auctioneer serio... Mogli by brawl znerfić na 8 many np, a nie karty którymi się dobrze gra.
  • Odpowiedz
@rdy: @McLukas: Aukcjonera szkoda, ale w gvg dojdą spare partsy, z którymi jego umiejętność zaczęłaby się robić absurdalnie dobra. Z bólem serca muszę przyznać, że to dobry nerf.

Soulfire to bardzo często 4 dmg za 0 many bez odrzucania karty, a nawet to odrzucanie specjalnie nie boli. Jak dla mnie to bardzo dobry nerf.
  • Odpowiedz
@rdy: I bardzo dobrze, więc teraz można będzie pomyśleć na włożeniem jakiegoś zamiennika. Handlock to jeden z najstabilniejszych decków obecnie, więc bardzo po tyłku nie dostanie.

Chociaż z drugiej strony patrząc na nowe karty, to kto wie czy wciąż będzie istniał.
  • Odpowiedz
@rdy: Panie możesz grać nawet bez brawla i z wispami. To że Ty tego nie widzisz nie znaczy ze inni tak samo myślą. Jak dla mnie ta karta od jakiegoś czasu przegina kiedy grana jest na mnie bądź kiedy oglądam stream i widze jak wygrywa przegrany mecz.
  • Odpowiedz
@suszonepomidory:

hahaha dobry pomysł :D Musze na jakiś turniej #!$%@?ć kiedyś twisting nether albo inną z dupy karte :D

jak cisnąłem laddera shamanem to warrior miał problem. za wczesny brawl i miał grę w dupe
  • Odpowiedz