Wpis z mikrobloga

@dziaru: A co sie kryje pod pojeciem uczciwa praca. Ja mysle, ze koles musi byc naprawde zawziety i cos soba reprezenrowac bo mimo wszystko Starachowice to nie jest 5 domow przy jednej ulicy.
@Lele: to zalezy co robil przez te pare lat swojej dzialanosci zawodowej. Dla mnie takie stanowisko powinno byc dla kogos kto cos w zyciu osiagnal, zdobyl umiejetnosci, doswiadczenie, charakter.

A tutaj siurek, 25 lat, ktory przez pare lat nosil torebke za Roza Thun (swoja droga strasznie prymitywny z niej polityk)
@dziaru: wtedy, mój ojciec był po technikum elektrycznym (w zasadzie zawodowce), i pracy u rodziców w sklepie z maszynami rolniczymi. Nie sądzę, by były to jakieś zajebiste kwalifikacje, a miasto wyciągnął ostro do przodu.
@Lele: Starachowice to jest ponad 50 tys, wiec tez troszke inny kaliber. Z reszta, przypadek (pewnie jeden z niewielu) Twojego ojca nie swiadczy o tym, ze wiek i doswiadczenie nie maja znaczenia na takim stanowisku.

Co by nie mowic, wybranie lepka 25 lat to duzo wieksze ryzyko niz kogos kto gdzies pracowal, czyms zarzadzal i ma ogolne pojecie o zyciu i swoim miescie.
@dziaru: Masz racje, ale ja bym takiego znaczen ia dla wieku nie przypisywał. Nie znam tego człowieka, gówno o nim wiem. Jeżeli to jakis świeżak, który był na utrzymaniu rodziców, to współczuję Starachowiczanom. Ich sprawa.
@dziaru: Wiesz Kwiecień jest prezydentem z ręką w kieszeni ( tak się prezentuje na bilboardach. Znam Marka od paru lat i wiem że bał się startować, wiedział z czym się to będzie wiązało. Można powiedzieć że będzie miał oparcie w @hannazdanowska oraz w Adamie Jarubasie.

Można powiedzieć otwarcie że Świętokrzyskie to dziura jakich mało na mapach PL. Lecz należy pamiętać że taka dziura została stworzona przez komunę. W okolicy działało kilka