Wpis z mikrobloga

Kontynuacja akcji z blokadą karty internetowej WBK. Jak ktoś nie wie o co chodzi to tutaj więcej: 1, 2..

Dostałem dzisiaj takie fajne pisemko. Wynika z niego, że kupowanie tą kartą na allegro jest niezgodne z regulaminem (KARTA INTERNETOWA PREPAID). No tak, to przecież oczywiste, że nie można nią płacić przez internet ( ͡° ʖ̯ ͡°)

I teraz z tego co zrozumiałem, żeby odblokować kartę muszę się udać do wydziału banku (albo im to wysłać pocztą), co zrobiłem już 14 dni temu i wtedy karty się rzekomo odblokować nie dało. Niezły burdel tam mają w tym WBK.

Środków, które zleciłem do wypłaty dnia 17 grudnia też nadal nie otrzymałem (chociaż fakt, mają na to 20 dni).

#za1zl #bzwbk #bzwbkcwele

Pobierz
źródło: comment_SQXlv7mJLiQMEOaFk4mYmyuoyDWKHhEW.jpg
  • 21
@Lanc: ja dostałem punkt regulaminu który mówi, że karty nie można nikomu udostępniać, tutaj pewnie chodzi o to samo, płatności jedną kartą z kilku kont allegro założonych na różne dane albo po prostu fikcyjne dane wpisane przy rejestracji i płacenie na allegro gdzie już były dane prawdziwe /;
@Lanc: na tych z allegro chyba nic, ale będę musiał jeszcze przejrzeć potem wszystkie, za to zablokowali mi kartę za kilka transakcji na zagranicznym serwisie więc tutaj już chyba nie chodzi tylko o allegro, ale jeszcze nie pisałem do nich, bo nie miałem kiedy /;
@Lanc: @przeszczepan: @pixel_: Ja byłem w banku i powiedzieli mi że karta zablokowana z POWODÓW TECHNICZNYCH. Ale co to znaczy już nie potrafili mi wytłumaczyć. Napisałem jakieś pismo i mają mi zwrócić pieniądze ale nadal czekam.

Nigdy z WBK nie chce mieć więcej do czynienia.

A to pismo jest z automatu, ja też dostałem taką odpowiedź na maila, ten akapit "w celu odblokowania karty.." tylko u mnie chcieli nawet
@pixel_: Płaciłeś 15 zł? Ja powiedziałem że im ani #!$%@? grosza nie dam, to jest śmieszne żebym musiał płacić za oddanie mi MOICH pieniędzy.
@pixel_: środki przyszły dzisiaj ;) Zajęło im to "tylko" 14 dni roboczych.

@Krs90: te pismo jest w ogóle idiotyczne. Wynika z niego, że najpierw muszę odblokować kartę, żeby mi zwrócili 15 zł za wykup. Tylko, że w momencie wykupu karta zostaje anulowana, a jak mniemam anulowanej karty się nie da odblokować, bo nie ma czego odblokowywać?

@robert83: zainteresują się sprawą o 15 zł? Tu nie chodzi o to, że
@Lanc: ja bym ogólnie zgłaszał fakt blokady karty, braku informacji i zmuszenia do wydania 15zł. U mnie interweniowali jak jeden bank nie chciał przyjąć rezygnacji z dostępu do ich strony, nie byłem nawet ich klientem miałem tylko profil założony i zgodnie z regulaminem powinni na podstawie maila zlikwidować, a upierali się, że mam zadzwonić. Po interwencji KNF dostałem przeprosiny, pendriva i wykasowali profil. Czyli nawet przy 0 zł interweniują:)
napisałem kiedyś maila, z pytaniem dlaczego mam kartę zablokowaną... po paru dniach dostałem mailem odp > Witam,

informuję, że powodem opisanej sytuacji była blokady karty przez Bank. Po analizie dnia 27-11-2014 karta została odblokowana.