Wpis z mikrobloga

Do kryptoekspertów, siedze w tym coinie i mnie ciekawi wasze zdanie co do ruchów jakie ktoś na nim wykonuje ( to nie ja) Dzisiaj i już co najmniej 3 razy sie tak zdarzyło kurs leci w dół do 1000 a potem ktoś wykupuje monetę, jakby ktoś próbował ubijać kurs po czym skupuje to co ludzie ze strachu zrzucą. Na bank ktoś to skupue w moim przekonaniu bo coraz wyższe poziomy kupuje od kilku dni, co wy sądzicie? Link: https://bittrex.com/Market/?MarketName=BTC-SMBR Nie naganiam na monetę tylko ciekawi mnie czy dobrą analizę wysnuwam.

#kryptoanalizy #kryptowaluty #kryptoeksperci #sembrotoken
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maniakbitcoin: Prognoza się sprawdziła, ktoś dzisiaj z 1000 skoczył na 2000 a teraz jest już prawie 4000. Możliwe że tracę okazję na kilkaset % ale ja out. Ładny zysk, poobserwujcie sobie może będzie z tego coś więcej, ktoś ode mnie skupił kilka btc w przeliczeniu na sembrotokeny.
  • Odpowiedz
@maniakbitcoin: tego co się teraz dzieje z Sembro nawet ja będąc bardzo ostrożnym się nie spodziewałem.

To jest dopiero scam ! Nigdy bym nie przypuszczał. Więc powodzenia chłopaki, dalej myślicie, że pompowanie rynku to nic złego ? lol Wszystko wyszło bo przekręt chciał przekręcić przekręta i przekręt się wkur...... i ujawnij prawdę :D

I bardzo przypadkowo po tym zajściu Sembro Development się odezwał, zajebiś....

Ninja bloody Traders ja pierd.... LOL
  • Odpowiedz
@pawlo74: Ja już out :) Niestety ale rynek nie ma siły na parcie, wałów jest mnóstwo, ale Ci co ode mnie odkupili sporo w to zainwestowali widać, tam już powyżej 6000 to musiały zapewne być ich aski - prawie zerowe opory do dalszych wzrostów, wykupili w moment wszystko. Gdyby to się wydarzyło 3-4 miesiące temu to po takim zagraniu jak zrobili zebraliby z 100-200 btc albo i więcej. Rynek jest
  • Odpowiedz