Wpis z mikrobloga

Prowadzę taki tryb życia, że zimą mógłbym wychodzić z domu raz na miesiąc albo i rzadziej.

Ale w praktyce będę wychodził pewnie częściej niż latem, bo zima jest dla mnie o wiele przyjemniejsza - Wspaniały klimat, brak nieprzyjemnych upałów (chociaż to akurat może równoważyć mróz), brak wszędobylskich owadów (to wielka zaleta), świeże, rześkie powietrze i trochę innych mniejszych zalet.

Zima może nie jest idealna, ale i tak jest jak dla mnie duża lepsza od lata. Lato uważam za najgorszą porę roku. Latem jest nieprzyjemnie bo gorąc, duchota (tu też wychodzi kolejna zaleta zimy - bardzo świeże, rześkie powietrze), pełno owadów i brak klimatu.

Zima dosłownie 'miażdży' lato jeśli chodzi o atrakcyjność pory roku. Przynajmniej z punktu widzenia człowieka z miasta, bo np na wsiach gdzie trzeba pracować w polu, uprawiać coś itd to już wszystko wygląda zupełnie inaczej.

#takaprawda #niepopularnaopinia #zima #zimowabojowka #oswiadczenie
  • 10
  • Odpowiedz
@mortt: No u mnie jeszcze nie ma śniegu :<

@Kuork: Nie, nie mam życia po za internetem i mogę wychodzić z domu nawet i raz na dwa miesiące bo częściej nie ma po co, więc nie muszę, jeśli nie chce.
  • Odpowiedz
@Captaii: > zimą mógłbym wychodzić z domu raz na miesiąc albo i rzadziej.

dałem plusa bo prawde i zazdro trochę ()

zima jest dla mnie o wiele przyjemniejsza


cofnąłem plusa bo kłamiesz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Captaii: Rześkie powietrze chyba tylko i wyłącznie rano, kiedy nie zaczynają palić śmieciami w piecach. I gdy nie czuć oczyszczalni ścieków oraz wszędobylskich szamb przy domach okalających moją uczelnię.

Poza tym w moim przypadku jest więcej lodu niż śniegu (nie padało od jakiegoś tygodnia, był jeden dzień odwilży i teraz #!$%@? i zgrzytanie zębów), ale i tak #zimowabojowka
  • Odpowiedz