Wpis z mikrobloga

@Kerson: Moze jest tutaj jakis bardziej obeznany w sprawie ukladania diety na mase?

wg wyliczen ze strony : http://simplesciencefitness.com/ wyszlo mi : w dni treningowe :

3137kcal z czego to :

275g wegli,

196g bialka i

139g tluszczy

w dni nie treningowe wyglada to tak : 2200kcal z czego to

83g wegli,

139g bialka i

148g tluszczy

Mam 189cm wzrostu i waze 83kg, malo miesni duzo tluszczu, wina lezy chyba wtym ze jem zdecydowanie prawie same weglowodany codziennie, pora na zmiane.

jakies uwagi? wskazowki bez spiny mile widziane #mojaforma #trening #dieta
  • 11
@paramite: wlasnie oto chodzi ze na tej stronie pisze zeby isc w wiecej tluszczy, wiem po sobie ze sie zalewam po weglach. Ale dzieki za rade.

Pozatym, w dni nie treningowe (Czyt, bez silowni) tam gdzie mam mniej kcal do zjedzenia moge ciagnac cardio?

chodzi mi oto czy jest mozliwe jednoczesnie budowanie miesni i utrata tluszczu ?
@paramite: nie trolluje, jem na codzien prawie same wegle i chce to zmienic. Moze jestes ekto, ja sie strasznie szybko zalewam tluszczem, tez myslalem ze jestem ekto, ale patrzylem na zdjecia zprzed 2 lat, wtedy jakos wmiare wygladalem, potem przyszedl czas na prace siedzaca i sie zalalem i stracilem miesnie, dlatego chce wmiare nabrac miesni bez zbednego tluszczu. Ta strona ktora podalem w opisie byla chyba tutaj na glownej.
@Kerson: tak, tylko w przypadku interwałów ta sama dieta co w dni treningowe. Wystartuj z 3000 kcal codziennie i zobacz co się będzie działo. U mnie przy tej samej wadze, gdzie celem jest masa mam właśnie 3 k kalorii z dzisiaj białko B171,87 W348,87 T102,39 i masa powoli idzie ale tłuszcz oczywiście też się trochę odkłada. Jedyna aktywność fizyczna u mnie to 3x siłownia, jeśli ty dorzucisz do siłowni interwały to
@wspolrzednebiegunowe Dzieki ! pomysle o interwalach.

Masz jakies specjalne doswiadczenie z iloscia powtorzen/serii? Pamietam jak kiedys cwiczylem nogi technika piramidowa, wygladalo to tak ze robilem 10powtorzen z maksymalnym obciarzeniem a nastepnie schodzilem z powtorzeniami dodajac troche obciazenia. :)