Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem jednego w sprawie Szczecińskiego Szybkiego Tramwaju. Jest napisane, że ma on iść od istniejącej pętli "Basen Górniczy" dalej na prawobrzeże. Ale przecież w tej chwili nie ma tramwaju na Basen Górniczy. Czy jestem w błędzie? Nie jestem ze Szczecina, więc mogę nie wiedzieć :) #szczecin #szczecinskiszybkitramwaj
  • 17
  • Odpowiedz
@Uszatyy: dwójeczka też :D

Ogólnie to ja #!$%@? ten tramwaj. #!$%@? mi to ułatwi a tylko wydłuży dojazd do centrum. Aha no i prawdopodobnie będę musiał się przesiadać. SUPER INWESTYCJA KURVO
  • Odpowiedz
@mateusz-zp: Taksówki na ich koszt? :O Fantastycznie! Cieszę się, że nie dajesz sobie dmuchać w kaszę. Jakie kryteria trzeba spełnić, żeby jechać taksą na koszt ZDiTMu?
  • Odpowiedz
@mateusz-zp: Co masz na myśli z tym przesiadaniem się? Jeśli chodzi o przesiadkę na Basenie Górniczym to miejski mit.

@Uszatyy: Prawdopodobnie zostaną wydłużone, do pętli Turkusowa, linie które kursowały do Basenu Górniczego.
  • Odpowiedz
@Szczurex16: Będę jechał autobsem do pętli na turkusowej i wsiadał w tramwaj a potem do centrum.

Teraz jadę sobie autobusem do centrum bezpośrednio bo mieszkam kilka minut od B, a pośpiechy chcą zlikwidować. A w żadnej proponowanej koncepcji bez likwidacji pośpiechów nie ma mojego. Nie ma to jak oddalać prawobrzeże od centrum. Już pomijając to, że jak #!$%@? ten cały tramwaj to będzie się #!$%@?ło jak na pestce w poznaniu.

@Uszaty: zależy od okoliczności ale podam ci najczęstszy przykład z którym spotykam się średnio dwa
  • Odpowiedz
@Uszatyy: Aha warto dodać, że w regulaminie jest dosyć chory punkt który mówi, że zawarcie umowy z przewoźnikiem, następuje nie w momencie kupna biletu i wejścia do pojazdu. Na szczęście mi oddają piniondze głównie bez zająknięcia ale to jest #!$%@?, że jak autobus nie przyjdzie to w sumie #!$%@? możesz :D.

Sęk w tym, że oni mają takich wniosków średnio 2 na miecha więc mogą sobie lecieć w kulki.
  • Odpowiedz
@aski: na basen jezdziła 8ka i 7ka , teraz remontują torowisko wiec tam nie jezdza ale po remoncie będą jezdzić ponownie plus dodatkow bedzie szybki tramwaj który będzi jechał na prawobrzeże czyli szybki będzi jechał np z gumieniec do struga
  • Odpowiedz