Wpis z mikrobloga

Także tego.. Z przyczyn braku czasu przyspieszam nieco odejście. Dzięki wszystkim za sporo miłych chwil tu spędzonych. Podejrzewam, że na nikim ja osobiście nie zrobiłem żadnego wrażenia, ale chciałbym powiedzieć, że są tu nieliczni, którzy mi szczególnie przypadli do gustu i którzy zostaną gdzieś w mojej pamięci.

Nigdy tego nie robiłem więc czas na ten pierwszy i ostatni raz: zawołam @wykop (nie chcę wołać wszystkich z osobna): odwaliliście kawał dobrej roboty, wykop.pl to jedno z najlepszych miejsc w sieci jakie udało mi się znaleźć. Nie przejmujcie się słowami wszelkiej krytyki. To nie Wasz system jest zły, tylko ludzie, którzy nie potrafią się mu podporządkować, bo myślą, że są od Was mądrzejsi. Życzę Wam powodzenia w dalszej pracy (chociaż nie wróżę świetlanej przyszłości, a szkoda) i dużo cierpliwości ;)

Powiem wam wszystkim, że planuję zmienić swoje życie o 180 stopni, otworzyć się na ludzi i zacząć zawierać nowe, ciekawe znajomości, a od paru dni czuję, że to naprawdę możliwe. Trochę się ostatnio bardzo pogubiłem w tym życiu, na szczęście powoli wszystko wychodzi na prostą, ale #whocares...

Tak więc raz jeszcze wielkie dzięki dla wszystkich, tych, których lubiłem i tych, których nie znosiłem, dzięki za dobre słowa i krytykę, za porady mniej lub bardziej ważne i czasem cierpliwość w tłumaczeniu różnych spraw. Szkoda, że z nikim nie udało mi się spotkać osobiście (chociaż może nie wszystko jeszcze stracone ;), a przecież ostatnio marzyłem o jakimś lubelskim wykopowym party w sporym gronie. Btw. obiecuję, że będę patrzył na Was wszystkich jako niezarejestrowany duch, bez ingerencji w to, co się tu wyprawia.

To pożegnanie takie długie, nie dlatego, że szukam wśród Was atencji, której nigdy nie miałem, ale dlatego, że naprawdę mocno związałem się z tym miejscem i już dziś czuję, że będzie mi go brakowało. Tyle czasu, tyle życiowych spraw, a o prawie wszystkim musiałem jak kretym tutaj informować :D

A więc... siema! ;D

#emoquit #pozegnianie +info dla tych, którzy wątpią: #niewrocenastoprocent

#takiekurnazycie ;)


It's too late

It's all said and done


Youth might feel a bit betrayed


Take your time


It's what we've been told


Who'll go fast he will drown
(na koniec taki fajny, do niczego pasujący cytat, z jednej z ulubionych piosenek ;)
  • 24
@TakieKurnaZycie:

Powiem wam wszystkim, że planuję zmienić swoje życie o 180 stopni, otworzyć się na ludzi i zacząć zawierać nowe, ciekawe znajomości, a od paru dni czuję, że to naprawdę możliwe. Trochę się ostatnio bardzo pogubiłem w tym życiu, na szczęście powoli wszystko wychodzi na prostą, ale #whocares...


Powodzenia i do zobaczenia ;)
@zurawinowa: > Powiem wam wszystkim, że planuję zmienić swoje życie o 180 stopni, otworzyć się na ludzi i zacząć zawierać nowe, ciekawe znajomości, a od paru dni czuję, że to naprawdę możliwe. Trochę się ostatnio bardzo pogubiłem w tym życiu, na szczęście powoli wszystko wychodzi na prostą