Wpis z mikrobloga

@matiusmm: czy tak trudno nauczyć się angielskich calloutów żeby móc grać ze wszystkimi wygodnie? potem się na reddicie użalają że "grałem z głupimi ruskimi co nie ogarniają spotów" a połowa to pewnie polacy
  • Odpowiedz
@6pale_dogs: 200 razy tłumaczone, że to jest dla polaków, ja np nie grywam z zagranicą i mi ich zwroty nie sa potrzebne i znam dużo dużo takich ludzi, przecież nie zmuszam do niczego,

hiszpanie/niemcy/ruscy mają swoje nazwy po swoich językach i jakoś nikt takiego bólu dupy nie ma o to
  • Odpowiedz
@matiusmm: no ja wiem że nie dla eskimosów, ale potem jest tak, że grają w 4, jednego im dobierze i nie są w stanie się komunikować, więc może daruj sobie uczenie ludzi tych calloutów bo to uwstecznia tę scenę. hmm?
  • Odpowiedz
@matiusmm: x4 scream, x3 to ninja a ta ninja po lewej to prędzej taz jak już (taz tak krył b za czasów 1.6). x2 to grube trup, a x1 to resp po prostu. ;) i jak dla mnie trochę za dużo przekombinowane. ;) zakręt jest na midzie i tyle, boost to element, itd. Jak będę miał trochę czasu to ogarnę traina. ;)
  • Odpowiedz