Wpis z mikrobloga

@comprido5: mBank też mam, ale nie korzystam od czasu powstania Sync, tak też długo się tam nie logowałem. Mam nadzieję, że nie dowalili mi jakiegoś debetu, chociaż jakieś 20zł celowo zostawiłem im.
  • Odpowiedz
@kha_zix: Jak korzystasz z niej tylko do wypłaty gotówki. 100/200 zł wydasz (w zależności od typu konta) i masz konto całkowicie za darmo. Możesz zrobić zakupy do domu, zapłacić rachunki lub kupić doładowanie do telefonu i z głowy.
  • Odpowiedz
@comprido5: Ale biletu na samolot nie kupisz, a w sync owszem. :) Korzystam często, więc ta opcja mi cholernie do gustu przypadła. Ogólnie płatności można robić jak kredytową.
  • Odpowiedz
@comprido5: Kartę zawiesiłem od razu po przerzucenie się na sync. :) Wydawało mi się, że karta w mbanku nie jest tłoczona, a w syncu owszem jest (była - nie wiem jak jest teraz, bo mam jeszcze starą kartę) :)
  • Odpowiedz
@kosmiczny_uchodzca: W każdym razie kartą z Sync płaciłem na razie wszędzie i nie było problemu z akceptacją. :) Jak Ci nowy interfejs mbanku podchodzi? Osobiście z tego co widziałem, to kopia Sync, chociaż moim zdaniem stary design był prosty, ale też funkcjonalny. :)
  • Odpowiedz
@Boyzee: Nie mam już konta w Syncu, ale na tyle na ile pamiętam i mam porównanie z nowym mBankiem to... Sync jest zdecydowanie czytelniejszy i prostszy w obsłudze. Ten nowy mBanku jest... dziwny - dużo przeklikiwań, ładowań, jakoś strasznie nieczytelny dla mnie jest póki co i nie mogę się przyzwyczaić na tyle, żeby mBank stał się dla mnie domyślnym bankiem, a tym kierowałem się otwierając konto. Ale ciekawostka korzystam teraz z
  • Odpowiedz
@Boyzee: Mnie do tego Orange skusiła Strefa Korzyści (czyli po prostu mOkazje z nowego mBanku), ale zdecydowanie lepsze profity mają niż mOkazje w dużym mBanku ;) Plus 1000 zł limitu przez 6 miesięcy na 0% i 0 opłat, bo akurat miałem potrzebę dodatkowego finansowania ;) A Plus ma już swój bank - Plusbank dawniej znany jako Investbank :P
  • Odpowiedz