Wpis z mikrobloga

ok mirki, tydzień temu wróciłem z Azji i w końcu się na tyle ogarnąłem żeby coś napisać. ogólnie wrażenia niesamowite i polecam każdemu kto ma ambicje by zobaczyć w życiu coś więcej niż Hurghadę ;) przez nieco ponad 3 tygodnie zwiedziłem 7 państw, niestety nie udało mi się dotrzeć do Indonezji i na Bali, ale odbiłem to sobie m.in. ns Filipinach i w Tajlandii. coś pięknego, można się wyluzować na maksa. szczególnie gdy pierwszą informacją po powrocie do Polski są sfałszowane wybory i jawna kpina z wartości w których się wychowywał przez 25 lat i jednak w głębi serca wierzył, to jak soczysty liść na mordę i człowiek poważnie się zastanawia po co tu w ogóle wracał... na pewno zaskoczył mnie tak duży problem z aklimatyzacją po powrocie, prawie tydzień nie mogłem się pozbierać, no ale myślę że już jest ok. anyway gorąco polecam takie wycieczki, szczególnie że loty warszawa - bangkok można kupić za 1400zł w obie strony więc c'mon, to nie jest takie trudne ;)

ps. wiem że zdeklarowałem się pisać na bieżąco relację z podróży, ale raz że dostęp do internetu był dość ograniczony, a dwa że po tyle się działo że nie miałem czasu wyciągać oneplusa z kieszeni ;) ale postaram się w wkrótce napisać jakieś większe podsumowanie.

#revoltawazji #podroze #revoltapodrozuje
źródło: comment_TmihfCEfSsKmsoLA6D7dx81bLmF8c4p9.jpg