Wpis z mikrobloga

Mireczki, wraz z @Coreman wybieramy się razem na weekend do Manchesteru w lutym, aby zagościć na Old Trafford i wesprzeć United naszymi gardłami :) Wiem, że było parę zainteresowanych tematem osób, zapraszam zatem do obserwowania tagu #diabelskiweekend, w którym będziemy relacjonować jak się do takiego wyjazdu przygotować. A już w lutym doniesienia stricte z samej wizyty u Czerwonych Diabłów ;)

Wołam @tuhna i @Xizor.

#united #pilkanozna #diabelskiweekend
  • 31
@pieczarrra:

Podaj datę, może i ja się wreszcie zbiorę...

A jak z kupnem w ogóle. Można z takim wyprzedzeniem? Ja kiedyś słyszałem że pierwsza pula idzie dla ludzi którzy mają płatne roczne członkostwo i dopiero potem resztki spływają dla szaraków (myślałem że na dość krótko przed meczem). Jak już sprawdziliście to daj znać, oszczędzicie mi szukania :)
@emesc: Bodajże dokładnie 28 II 2015. Jest parę stron specjalizujących się w sprzedaży biletów na wydarzenia sportowe, w tym na mecze United, gdyż mają podpisaną z nimi umowę partnerską. Ale też fakt - najlepsze bilety idą dla klubowiczów, a nie szaraków :)

@No25: Atencja atencją, ale kilka osób wyraziło zainteresowanie tematem, a i dla nas taki wyjazd to niesamowita radocha, więc czemu by się z mirkami tym nie podzielić ;)