Wpis z mikrobloga

Czy nikt nie ma pomysłu co zrobić lub jaki program do odtwarzania muzyki ściągnąć, żeby #windowsphone czytał normalnie tagi przy plikach mp3? Tagi przy każdej z piosenek zostały dodane w itunes, ale jakieś 1000 z 3000 utworów jest pokazywana jako "nieznany", mimo że czy to iphone, czy jakikolwiek android radzą sobie z tym doskonale. Dalej #bojowkawindowsphone, poradźcie coś żeby pierwszy kontakt z WP nie doprowadził mnie do szału, bo nie mam zamiaru zmieniać tagów w 1000 piosenek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 12
@soft1house: @Friday5: Tylko w jaki sposób mam zmienić czy dodać tagi, skoro one już są. Przy każdym albumie mam dodane tylko - wykonawca, album, tytuł piosenki i okładka albumu - nic więcej. Po prostu z nieznanych mi powodów WP, nie czyta niektórych poprawnie. :p

@krl_krl: spróbuję

@mustek36: próbowałem, też nie czyta ich dobrze.
@Camarde: W Aimpie zaznacz wszystkie rodzaje tagów np.: ID3v1, ID3v2, APE, APEv2 itd. Powinno działać, jak będę w domu zobaczę dokładnie które trzeba zaznaczyć

Przynajmniej u mnie na L625 działa :P
@Camarde Napisze jak ja robię i działa mi na #lumia więc Tobie też powinno bo to ten sam odtwarzacz jest przecież (chyba że instalowałeś jakiś ze sklepu inny :P )

Zaznaczasz folder -> ppm -> aimp -> edytuj znaczki

I powinno Ci otworzyć Advanced Tag Editor

Tam edytujesz co Cie interesuje i na dole zaznaczasz Apply to i ID3v1 oraz ID3v2

Zapisujesz i powinno działać