Wpis z mikrobloga

@LordMrok: Odpowiedź masz w spoilerze, jeśli chcesz wiedzieć :P

Ale polecam przeczytać komiks, w tej chwili jest Year One, Two i Three ma 9 zeszytów na razie (na jakieś 20+).

  • Odpowiedz
@MajkiFajki: dokładnie. Jak się wkurzy to koniec, nie da się go powstrzymać i pełno trupów zaraz. Chce dobrze i w sumie sam nie wiem, czy on jest zły, czy to jakieś szaleństwo rosnące po początkowych wydarzeniach (do którego też Sinestro dokłada swoje kilka groszy).
  • Odpowiedz
@qubeq: Przeczytaj sobie Superman Red Son tak ogolnie. Wg mnie Sup po prostu pekl po tym co mu zrobili Joker i Harley. Tyle razy Sup cierpial i narazal zycie dla ludzi a w zamian dostal co dostal. Poza tym on wini Batmana za to, ze nie zabil wczesniej Jokera.
  • Odpowiedz
@MajkiFajki: to prawda, ale to tak nie działa. Batman stracił wiele, a nie zabił nikogo nigdy (na razie). Może dlatego, że jest tylko człowiekiem, a Superman wie, że nie ma wielu którzy mogliby mu zaszkodzić.

Tzn, według filozofii jaką się kieruje, między innymi Batman, nie należy postępować według zasady śmierć za śmierć.

O Red Son słyszałem kilka dobrych opinii i pewnie sięgnę.
  • Odpowiedz
@MajkiFajki: nie wiem, zawsze miałem go za takiego rycerzyka, ale może sprawdzę z New 52 Unleashed i z Wonder Woman bo jakieś ciekawe motywy sa tam podobno.
  • Odpowiedz
@qubeq: Nie sądziłem że będą tak długą ciągnąć tie-in do gry, a nawet że druga seria powstanie.

Znużyło mnie czytanie The New52, ostatnio śledzę już tylko Futures End, Justice League Johnnsa i Batmana Snydera.
  • Odpowiedz
@bastek66: Injustice jest bardzo dobre. Nic nie wskazuje na razie na to aby miało się skończyć szybko.

Futures End przeczytam jak się skończy całe event, bo nie chce sobie psuć zabawy czekaniem na kolejne wydarzenia ;P

Batman Snydera bardzo dobry (chociaż nie czytałem od 26 chyba).
  • Odpowiedz
@MajkiFajki: Nie trawię Romity i za dużo numerów przegapiłem, poza tym run Lobdella był wybitnie słaby.

W miarę.

Wolę Marvela chociaż i o ich komiksach zapominam. Niedługo i tak pewnie poresetują multum komiksów i pewnie jeszcze uniwersum dodatkowo.
  • Odpowiedz