Wpis z mikrobloga

W jaki sposób wykorzystać dodatkowe umiejętności postaci? W sensie, kobitka ma możliwość targowania się ale nie widzę różnicy kiedy handluje kimś innym. Tak samo z kucharzem, co prawda cały czas nim gotuje ale nie wiem w czym on jest lepszy od innych w tym fachu i jak to się objawia.

Drugie pytanie, o atak. Z racji, że sumienie boli to nie ma na kim potrenować więc wolę się spytać :) w jaki sposób lepiej atakować, kliknąć raz na ikonę ataku i czekać aż sekwencja się skończy i odrazu czy klikać nonstop na ikonkę ataku? Nie wiem czy ciągle klikanie nie uruchamia sekwencji ataku cały czas od początku, co sprowadzałoby się do tego, że atak się nie zaczyna. Mam nadzieję, że nie zamieszałem :)

Trzy, czy można wpłynąć na pojemność plecaków?

#thiswarofmine
  • 10
@miasto_powiatowe: Ale jak wygląda targowanie? Mowisz po prostu o żonglowaniu produktami na handel? Sorki, że drążę ale nie wiem czy nie przeoczyłem jakiegoś przycisku a nie widziałem różnicy w handlu jak podchodziłem do handlarza kimś innym niż tą kobitką.
@reksiuwielki: Akurat handel w TWOM jest ułomny, ale będzie różnica jeśli do wojskowych czy do gościa w garażu podejdziesz Katią niż jakbyś podchodził np. Pavlem.

Co do walki, to nie ma sensu #!$%@?ć ikonki ataku ciągle, ale czasami daje ci to ten ułamek sekundy dzięki czemu wróg nie zdąży oddać. Ale jak chcesz walczyć wręcz to tylko backstaby i broń palna (polecam Romana)
@reksiuwielki: przykładowo, na handel idzie Bruno z flaszkę wody, dostanie mięso, warzywa i nawóz. Wyślesz babkę z umiejętnością handel to za te flaszkę wody wyciągnie od handlarza mięso, warzywa, nawóz i jeszcze bandaże. Nie ma żadnych dodatkowych przycisków czy opcji. To cecha bierna, działa w tle. Jak trochę pograsz to zauważysz jaka robi różnicę.