Wpis z mikrobloga

Nowe kanapki specjalne w #mcdonalds to najgorsze kanapki specjalne w historii. Jednocześnie przyznaję im nagrodę Najbardziej Robiącego W #!$%@? Zdjęcia Promocyjnego. Wiadomo, że te fotki zawsze niewiele mają wspólnego z rzeczywistością, ale ta poniższa po prostu bije na głowę wszystko. Prezentuje się niczym Big Mac (i to również ten marketingowy), a w rzeczywistości to gówno ma CHOLERNE 5-6 CM WYSOKOŚCI. Widząc opakowanie myślałem, że ktoś pomyłkowo wsadził do zamówienie cheeseburgera. #boldupy #mcdonaldscwel #gorzkiezale

rss - Nowe kanapki specjalne w #mcdonalds to najgorsze kanapki specjalne w historii. ...

źródło: comment_m7rA73FrjOXzCMYpLsPPtkxmdpGvtDaR.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@kozio23: tak. ;f W drugiej kanapce są nachosy. Wygląda toto jak gówno, ale naiwnie stwierdziłem "o, dam szansę i spróbuję". Smakuje jeszcze gorzej.

@typowymirekakrobata: Drwal to król kanapek w MCD, ale ostatnio podwójny Royal też był niezły. Była też chyba jakaś kanapka hamerykańska - całkiem w pytkę.
  • Odpowiedz
@rss: może i te kanapki byłyby lepsze gdybyś dostał tyle składników ile powinieneś dostać, ale nikt ci nie włoży 15 chipsów albo nachosów bo potem tej kanapki ani nie zamkniesz ablo nie zawiniesz to wtedy dostajesz takie małe gówno za które przepłacasz - jak dla mnie również najgorsze z promocyjnych kanapek jak dotąd
  • Odpowiedz