Wpis z mikrobloga

Wiecie na jaki pomysł wpadłem? AMA z moimi dziadkami. Przeżyli najpierw okupację wojsk Niemieckich a potem Radzieckich i mają naprawdę świetne historie. Ale na żywca to nie pójdzie, bo nie mam jak zweryfikować, że to ja piszę. Zresztą pisanie nie odda tych emocji. Dlatego myślę, żeby zrobić to AMA w 2 częściach:

1. Zadajecie pytania

2. Ja je potem zbieram i zadaję dziadkom przed kamerą.

3. Jako, że materiał na kilka godzin, tu dzielę go na np. klipy 30 minut i wrzucam np. co poniedziałki. Dlaczego tak? Bo jakbym dał materiał na 4h to nikt by go nie obejrzał.

Co Wy na to?

#amapropozycja
  • 43
@BQP: proszę, zrób wersję pisaną. przy słuchaniu mniej zrozumiem, a tak to mogę wrócić przeczytać raz jeszcze i lepiej zrozumieć, ostatnie video-ama było kiepskie i nawet go nie obejrzałem do połowy.
@FilipChG: niektórzy pracują do późnych godzin. Poza tym trafi w gorące dyskusje to jutro inni zobaczą :) A co do dźwięku to zależy od Was, co wybralibyście.

@kkb1: jak pomysł przejdzie to podam duuuużo info.

@Endrisd: da się załatwić @keram244: Pod Poznaniem (jakieś 50km.)

@vteq: mógłbym, jednak tekst nie oddaje tych emocji i narracji (a moi dziadkowie mają gadane)

@Speeedy: Da się zrobić. Ale na pewno
@BQP: ok ok, rozumiem, dla mnie nie ma problemu :) fajnie by bylo jakbym tego nie przeoczyl, moze zrob tag, zebym mogl go obserowac, albo cos, chyba ze moglbys mnie zawolac :)