Wpis z mikrobloga

Kupiłem w piątek przedmiot z użyciem starych kuponów i wygląda na to, że wszystko się udało. Na stronie http://r4v.pl/ widnieje status "The item is pre-adviced", więc wychodzi na to, że przesyłka znajduje się już w transporcie do Amsterdamu. Przed użyciem tego konta zmieniłem do niego hasło i mail kontaktowy, wszystko to zrobiłem poprzez proxy z IP z Anglii. Zmieniłem również metodę płatności i jak wcześniej płaciłem kartą, tak teraz zapłaciłem używając Skrilla. Po zapłacie przedmiot przeszedł od razu do statusu Awaiting Shipment, następnego dnia miał już status Shipped.

Wcześniej, w poniedziałek i wtorek tydzień temu zapłaciłem jedną kartą za 6 przedmiotów. Dwa z nich przeszły do statusu shipped i nie zostały anulowane, ale tracking jeszcze do nich nie działa, reszta została anulowana.

Tak to piszę jakby ktoś się zastanawiał czy stare kupony jeszcze działają, to to może być chyba potwierdzeniem, że tak. Dzisiaj będę zamawiał kolejną rzecz z użyciem starego kuponu, więc jak kogoś interesuje czy ta też przejdzie, to dajcie znać.

#dhgate
  • 7
  • Odpowiedz
@Neneszo: Tracking do tego przedmiotu kupionego w piątek już działa. Natomiast nie działa mi tracking do przedmiotów, które kupiłem w zeszły poniedziałek i wtorek.
  • Odpowiedz
@Neneszo: Wszystko na tym koncie robiłem na proxy, zmieniałem hasło, mail kontaktowy i płaciłem chyba też przez proxy. Potem jak logowałem, żeby sprawdzać czy coś się zmieniło w zamówieniu, to też cały czas na proxy.
  • Odpowiedz
@support: Konto założone było na mail w o2.pl, potem jedynie mogłem zmienić mail do korespondencji i tutaj już zmieniłem na gmail.
  • Odpowiedz