Wpis z mikrobloga

@Uparciuch: Prawdę mówiąc trochę lipnie. Nie wiem do czego to się tak naprawdę nadaje poza oglądaniem kinowych filmów. O wiele lepszym rozwiązaniem jest monitor WQHD 2560x1440 albo jeszcze lepiej WQXGA 2560x1600. Takiego można przynajmniej wedle potrzeb w pionie postawić, a z tym 21:9 to nic nie zrobisz, bo to pivota nawet nie ma.
  • Odpowiedz
@Crypton3: Oj tak, z wygiętym byłaby miaaaazga!

@laoong: Programowanie - masz otwarte trzy pliki z kodem, albo dwa pliki + przeglądarka. Do tego gry na tym to wyglądają zjawiskowo. WQHD bardzo spoko, tylko inny budżet (przynajmniej x2) + dwie syte karty, żeby można było sensownie pograć :)
  • Odpowiedz
@Uparciuch: Idealny monitor zamiast 2 w 4:3 albo 5:4

2560 w poziomie idealnie nadaje się do wyświetlania 2 aplikacji obok siebie, ale sam polecam minimum 2560x1440 ;)
  • Odpowiedz
@SebusPL: Wykadrowane i zmniejszone dla zdrowia. Czegoś nie widać ? :>

@Re-volt: Pierwsze wrażenie jest... takie sobie. W grach i filmach - magia! Ale do pracy z tekstem, kodem trzeba się mocno przyzwyczaić. Gdyby był zakrzywiony to byłaby bajka! Mam nadzieję, że kwestia czasu.

@e_mati: Hm, nie jestem tego taki pewien. w pracy mam 2xFHD 24" i przez to, że są ustawione pod kątem, dużo lepiej
  • Odpowiedz
@dallas63: bo dla mnie to najlepszy system, wszystkie dobroci unixa i dostępnośc programów windowa. poza tym najlepsza praca wielopulpitowa, jaką używałem.

@sspiderr: Generalnie od czasów UEFI i Sandy Bridge'a stawianie hakintosza jest bajecznie proste. Składanie kompa warto rozpocząć od listy kompatybilości z oficjalnymi sterownikami. Moja płyta - Asus Gryphon potrzebuje jedynie małej kombinacji ze sterownikiem do dzwięku, całość chodzi OOB z oryginalnej, nie modyfikowanej instalki. Wymagana jest jednorazowa
  • Odpowiedz
@Uparciuch: Mam teraz 2x 24" i denerwuje mnie bo chcialbym grac czyms wiekszym, a na 2 sie nie da. jak je sprzedam to zostanie na ten monitor co masz i jeszcze skrzynke whisky :D
  • Odpowiedz