Wpis z mikrobloga

Miraski nie zlinczujcie mnie ale znowu pytam z SENem o odłączenie konta od #ps3


No i patrzyłem sobie na stronce senu po ustawieniach konta i znalazłem coś, że podłączono do urządzenia ps3 i można deaktytować...( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tylko pytanie czy to konta tam czy cały system w #!$%@?? A może znacie jakieś sposoby żeby jednak odratować te save'y i wgl trofki to tam nawet nie tyle ale save'y... ( ͡° ʖ̯ ͡°) #pomocy #kiciochpyta #jestemglupi
  • 11
@remixs: Kupiłem sobie ps3, gram sobie hehe fajnie bez logowania do playstation network kolega wbił namówił i zalogowałem się na psn (założyliśmy jakiś fejkowy nie mieliśmy 18 lat) teraz nie dawno skończyłem chciałem zrobić wlasny zalogować się nie mogę bo tamto konto jest przypisane do tego profilu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Keygan: dezaktywacja usuwa przypisanie konta do konsoli na poziomie PSN- nie da się wtedy zalogować ponownie do PSN na takim koncie dopóki nie będzie ponownie aktywowane. Zawartość na dysku zostaje pomimo deaktywacji.

Nowy login PSN MUSISZ zrobić na nowym profilu użytkownika tego się nie da obejść (1 menu konsoli patrząc od lewej., dodaj użytkownika.)