Wpis z mikrobloga

@MlodyDziadzioSpamer: ale czy tu możemy mówić o jakiejkolwiek nagości?

Rewen się nie pluje więc uznaję, że jest ok :P

Zwierzę nie może posiadać osobowości, więc raczej nie. Jakby to był eevee futrzak yandere to wtedy tak xD

@janoosh: miałem kiedyś tego trochę...

@Misaki: bardzo ładna Eevee, czyż nie?
  • Odpowiedz
Zwierzę nie może posiadać osobowości,


@zeligauskas: Nie, nie i bardzo nie. Zwierzęta posiadają osobowość. Przykład: jedne psy przy pierwszym spotkaniu są przytulable, inne od razu będą gryźć.

Przy nagości byłoby #hentai. Chodzi o pozycję.

Nie żeby obrazek mi się nie podobał, po prostu chodzi, jakby to ująć, reputację, żeby ludzie nie kojarzyli anime z furry.
  • Odpowiedz
@Misaki: Nie jest to dzieło wybitne. Za dzieciaka fajnie się oglądało, ale nie miało się wtedy takich standardów. Podobnie z DB, fajne by to było, gdyby każdy arc skompresować do 13 odcinków.

Chociaż z Pokemonami to i tak wiadomo, że Ash nigdy nie zostanie mistrzem.
  • Odpowiedz
zwierzęta nie są w stanie myśleć jak yandere :P


@zeligauskas: Uuu, tym bardziej się nie zgodzę. Wręcz powiedziałbym, że zwierzęta są w stanie bardziej myśleć jak yandere niż ludzie. Przynajmniej psy. Albo przynajmniej mój, który normalnie do mojej mamy się łasi i bardzo ją lubi, ale jak obok mnie usiądzie, to na nią warczy i odpycha.

  • Odpowiedz
@MlodyDziadzioSpamer: ale nie myślą w stylu - "wyczuwam obcy zapach, muszę zlokalizować jego źródło i zamordować osobę która go na Ciebie nałożyła" albo "dotknąłeś ręki sprzedawczyni w sklepie - muszę odrąbać jej rękę". Zwierzaki mają w tej sytuacji wyrąbana.

Mój pies to deredere i bywa to wkurzające. Łasi się jak szalony.
  • Odpowiedz