Wpis z mikrobloga

@Bofgar: Daj sobie spokój z NFZ. Dobry psychiatra bierze prywatnie 100-150 zł za wizytę. Czekasz najwyżej tydzień. Poszukaj sobie dobrego na znanylekarz lub rankinglekarzy i dzwoń nie czekaj. Nigdy nie wiesz na kogo trafisz. Znajoma poszła do psychiatry z NFZ i od razu na wstępie jej powiedział, że może się nigdy nie wyleczyć. Na co komu taki psychiatra?
  • Odpowiedz
@xiondz: no ja właśnie zrobiłem rekonesans na znanylekarz i wybrałem sobie takiego lekarza który ma setki dobrych opini więc pewnie stąd takie kolejki do niego
  • Odpowiedz
@Bofgar: Ja brałem tylko przez miesiąc, udało mi się wyjść z problemów (właściwie to duże pieniądze które zarobiłem rozwiązały moje wszystkie problemy). Ja płaciłem chyba mniej niż 50 zł za opakowanie, które starczyło na ponad miesiąc.
  • Odpowiedz
@Bofgar: Mi z początku doktor zapisała Seroxat, kosztował ponad 50 zł za 30 tabletek. Później już brałem zamienniki np. Paroxinor za ok. 13 zł.
  • Odpowiedz
@Bofgar: Odstawiłem tabletki 11 dni temu. W najgorszym dla mnie okresie brałem 2 dziennie, czyli poniżej 30 zł miesięcznie. Wizyty miałem z początku co miesiąc, później co 2-3, każda 150 zł. Najlepiej zainwestowane pieniądze w życiu.
  • Odpowiedz