Wpis z mikrobloga

Bądź mną. Mieszkaj w mieście w którym nic się nie dzieje #pila na osiedlu na którym się dzieje jeszcze mniej. Sobota, lurkowanie wykopków, nagle ktoś bez pukania i dzwonienia szarpie za klamkę. Podnoszę dupę, łapię za maczetę i idę do drzwi zobaczyć czy to nie bagiety. Otwieram, a tu jakaś nastolatka bez kurtki. Kukam na nią, ona na mnie, w końcu wybąkuje, że pomyliła drzwi. Coś mi nie pasuje w jej wyglądzie, włosy jakieś sztuczne, jakaś peruka czy inne licho, no ale zamykam i se myślę... "Kuwa, pewnie złodziejka jakaś, szarpie za klamki, z przedpokoju chwyta co popadnie; założyła perukę, kurtkę zostawiła na dole, zanim ja gacie na dupę założę, ona już z klatki wyjdzie, zmieni wygląd i nawet na psiarni jej nie opiszę". Dziele się obawami z moim różowym, różowy podchodzi do drzwi, przez judasza patrzy i mówi: Ej, ta mała właśnie weszła do sąsiadów, coś skubnęła i po cichutku drzwi zamyka, dzwoń na policję. Nieprędko mi do dzwonienia, ale mówię że idę zejść zobaczyć co tu się #!$%@?. No to siup, spodnie kurtka, nóż w kieszeń w razie gdybym musiał pokonać terrorystyczną szajkę rodem z Albanii i #!$%@? na dół. Dobiegam do parteru, drzwi do piwnicy otwarte i słychać hałasy. Myślę sobie #!$%@? mój rower. Łapię za drzwi a tu nagle wychodzi kolejna gimbusiara w garniturze, peruce i z domalowanym wąsem i mi mówi dzieńdobry. W tym momencie już zwątpiłem, czy to sen czy jawa czy mi stara pavulon do kawy wrzuciła, no ale schodzę już na dół rozwikłać tajemnicę niczym Scooby-Doo. I moim oczom ukazuje się statyw, kamera, stół i reszta poprzebieranych gimbusiar, które pewnie kręcą jakiś filmik na polski. Żenada taka wielka, poszedłem do swojej piwnicy, niby że po coś do auta przyszedłem, wyniosłem w rączce na widoku, zrobiłem trzy rundki dookoła bloku i wróciłem na górę. Opowiedziałem różowemu, pośmialiśmy się jacy jesteśmy #!$%@? i w końcu mogę lurkować ponownie.

TL;DR - myślałem że szajka albańskich terrorystów chce mi #!$%@?ć przedpokój, a okazało się że gimbusy kręcą w piwnicy filmik do szkoły.
  • 9
  • Odpowiedz
myślałem że szajka albańskich terrorystów chce mi #!$%@?ć przedpokój, a okazało się że gimbusy kręcą w piwnicy filmik do szkoły


@xionc: Brzmi bardzo logicznie.
  • Odpowiedz
@xionc: jak to się nic nie dzieje - własnie znienawidzony senator znów dochodzi do władzy XD

PS. na którym osiedlu takie rzeczy się odpierdzielają? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz