Wpis z mikrobloga

Mireczki! Udało się :D Było miejsce, ładuje się. Obok mnie, na drugim miejscu do ładowania stało już Mondeo, Polo, a teraz Audi. #cebula we krwi nie pozwala pojechać dalej szukać miejsc parkingowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ludzie chodzący chodnikiem oglądają się jak za jakimś Lambordżini, a przechodzące dzieci krzyczą LOL. Pogadałem jeszcze z miłą panią, której syn Stanisław był zafascynowany elektrycznym samochodem. Pokazałem wnętrze, trochę opowiedziałem. Przyjemny akcent.

A teraz wracam do siedzenia i patrzenia jak powoli przybywa mi prundu w akumulatorach. Na razie mam 68% i pozostały czas ładowania 2:05 () Pewnie dobiję do 80% i wrócę tu jutro.

#samochody #mzcars
Dziekan5 - Mireczki! Udało się :D Było miejsce, ładuje się. Obok mnie, na drugim miej...

źródło: comment_wy5ruT1OdoJDeKYFOEDRoNo0lEyfTsys.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
Na razie mam 68% i pozostały czas ładowania 2:05 () Pewnie dobiję do 80% i wrócę tu jutro.


@Dziekan5: Nie ma szybkich ładowarek? Zapraszam do Aleksandrowa Łódzkiego- bezpłatna szybka ładowarka z oddzielonym miejscem, zawsze wolnym (o ile ktoś akurat nie ładuje)- pilnowanym tego przez ochronę.
  • Odpowiedz
@Dziekan5: mam takie pytanie, zacząłem obserwować tag bo mówiłeś, że oglądasz auta z jakiejś wystawy etc.. Wszystko fajnie, a widziałeś jakieś normalne auta czy tylko klony priusa dla hipsterów? Jakieś BMW (tylko błagam nie z serii i..)?
  • Odpowiedz
@mysteriousnotme: @pestis: Pany, zalecam przeczytanie poprzedniego wpisu pod moim tagiem ;) to auto prasowe, nie moje. Za drogie jeszcze u nas te zabawki.

@nawri: Płatności nie ma. Gniazdka do ładowania są udostępnione za darmo. Tym sposobem RWE samodzielnie buduje sobie rynek, bo gdyby nie te bezpłatne punkty, właściciele takich samochodów nie mieliby niemal żadnych przywilejów w Polsce i na dodatek nie mieliby gdzie ładować swoich samochodów.
  • Odpowiedz
Wiem, że niektóre samochody można naładować w 30 minut do 70%,


@Dziekan5: Jak do tej pory wszystkie, które widziałem ładowały się z taką prędkością na tej ładowarce (mitsubishi, nissan). Widocznie nic się nie zmieniło- renault to nadal gunwo:)
  • Odpowiedz
Pani z Audi właśnie postanowiła opuścić samochód. Na pytanie dlaczego zostawia auto na tym miejscu parkingowym dowiedziałem się, że przecież zawsze tu stawia.
  • Odpowiedz
@Krs90: Nawet miasto to duże wyzwanie dla tego samochodu. Jeśli mieszkasz w mieście, to rzadko masz możliwość ładować auto w nocy. Zostaje zatem doładowywanie w centrach handlowych i publicznych punktach. Ładowanie od 0 do 100% trwa w takim miejscu 4 godziny.
  • Odpowiedz