Wpis z mikrobloga

Czy wy tez uwielbiacie burze?. Zawsze, gdy grzmi a niebo pokryte jest czarnymi chmurami, panuje taka szczególna atmosfera. Ten klimat sprawia, ze czuję wtedy blizszy kontakt z naturą. Lubie

#pytanie #burza
  • 31
  • Odpowiedz
@smocza_kula: Ja uwielbiam burzę. Jako gowniarz jeździłem na wakacje do babci, babcia ma taras z widokiem na okoliczne pola pola pola rowy jakiś tam domek pola rowy. Siadałem zawsze na poduszce i obserwowałem jak burza idzie w moim kierunku pioruny na tle zachodzącego słońca, zajebisty widok. Niestety gdy zaczynało padać babiczka kazała mi wracać do domu :'(
  • Odpowiedz
@smocza_kula: Mniej-więcej w tym teledysku jest taki klimat. Ale to nie do końca to. Poza tym nic nie napisaliście o ozonie. To jest tak zajebisty zapach, że można wdychać aż do śmierci ( ͡° ʖ̯ ͡°).
djbuh - @smocza_kula: Mniej-więcej w tym teledysku jest taki klimat. Ale to nie do ko...
  • Odpowiedz
@smocza_kula: Ja też lubię. Wtedy budzą się prawdziwe charaktery ludzi. Jedni się boją, drudzy czekają aż włączą prąd i mają w dupie te burze, inni siedzą w oknach z ciekawości, a jeszcze inni cieszą mordy gdy piorun strzeli jak najbliżej i jest huk. Ja należę do tej ostatniej grupy.
  • Odpowiedz
@smocza_kula: Jezu nie ma chyba nic piękniejszego. Najpierw błys i potężny huk po którym aż mam ciarki na plecach. Jezu kocham ta chwilę nawet jeśli siedzę w mieszkaniu i patrze przez okno.
  • Odpowiedz