Wpis z mikrobloga

"Niepokój obywateli, w sytuacji kiedy w uzasadniony sposób została podważona wiarygodność procesu wyborczego powinien być wyrażany w ramach przedsięwzięć, które przewiduje system demokratyczny."

Do dzisiaj śmiać mi się chce z tego ich oświadczenia. "które przewiduje system demokratyczny". Tutaj właśnie chodzi o to, że system demokratyczny praktycznie nie istnieje. Czym oni chcą to wyrażać? Referendum w sprawie czy wybory mają być powtórzone? Niech nie żartują. To ma być ta mityczna opozycja? Równie silny protest, a może nawet większy, przeprowadziłem wczoraj w domu siedząc na porcelanowym tronie. Też powiedziałem, że jestem oburzony wyborami.

I śmiać mi się chce jak w mediach wzdrygają się, że protest przerwał liczenie głosów. I dobrze, że przerwał, po co to liczyć skoro są takie nieścisłości, i kilka ostatnich procent liczą już kilka dni. Tu chodzi aby wybory były przeprowadzone jeszcze raz, już nie mówiąc, że leśne dziadki z pkw powinni zapłacić to ze swojej kieszeni.

PO, PSL, SLD zawsze było uważane przeze mnie za najgorsze partię, ale zawsze byłem zdania, że PIS jest od nich dużo gorsze, bo tworzy fasadę opozycji i zmian. Dlatego są dla mnie jeszcze gorsi od wymienionych wyżej. O tamtych jestem pewny jacy są, a PIS to ukryta zakłamana opcja. Tfu!

#wybory #pkw #pis #polityka #polska
  • 4
  • Odpowiedz
@Shavarus: Wiem. Tylko śmiać mi się chce nad tymi rozwiązaniami, bo co chcą zwołać referendum nad tym czy wybory zostały przeprowadzone prawidłowo, a potem referendum odnośnie tego czy referendum zostało wykonane dobrze i tak w koło. Ośmieszają się w moich oczach mówiąc o demokratycznych rozwiązaniach. Przecież widać, że demokracja nie działa.

Chodzi mi o postawę PIS. Oni 'wyrażają zaniepokojenie'. Tfu!
  • Odpowiedz
"Niepokój obywateli, w sytuacji kiedy w uzasadniony sposób została podważona wiarygodność procesu wyborczego powinien być wyrażany w ramach przedsięwzięć, które przewiduje system demokratyczny."


@Gorthin: czyli marudzenie do telewizora przy kolacji
  • Odpowiedz
@arczer: Żeby jeszcze tak było, to bym nie ubolewał. Dlatego jestem osobiście zadowolony, że ludzie zebrali się tak licznie w większych miastach. I mimo iż z RN mi nie po drodze, w części postulatów, z KNP nie we wszystkim się zgadzam, to jednak miło, że mają na tyle świadomości żeby ruszyć dupsko z przed komputera i wykrzyczeć swoje niezadowolenie. Zresztą samo wejście do siedziby PKW i manifestacja przeprowadzona bardzo spokojnie i
  • Odpowiedz