Wpis z mikrobloga

ludzie pytają mnie "hej marianbaczal co myślisz o #polskimajdan czy ma to sens?" Odpowiadam wtedy - tak ale pod pewnymi warunkami:

1. Nie może tam być Ewy Stankiewicz bo coś #!$%@?.

2. Muszą się pozbyć stamtąd Ewy Stankiewicz jeśli nie chcą żeby coś #!$%@?ła.

3. Dopóki będzie tam Ewa Stankiewicz to jest duże prawdopodobieństwo, że coś #!$%@?.

To trzy najważniejsze punkty, bez których polski majdan się nie uda a Polska nie będzie wolna. Cieszy mnie fakt, że obok konserwatywnych liberałów z KNP znaleźli się także narodowi liberałowie z Ruchu Narodowego, libertarianie, wolnościowcy, monarchiści (w osobie pana Grzegorza Brauna), minarchiści oraz wszyscy inni dzielni Polacy, którzy ponad podziałami postanowili coś zrobić. Naturalnie wolałbym żeby Wolna Polska zrzuciła okowy III RP nie w jakimś zrywie tfu demokratycznym tylko w ramach porządnego wolnorynkowego wojskowego puczu ale cóż - jak się nie ma co się lubi to się lubi się ma.

Niemniej, zwracam uwagę, że skoro pojawiła się tam Ewa Stankiewicz to jest duże prawdopodobieństwo, że to wszystko jest sterowane. I nie mam tu na myśli jakichś żałosnych teoryjek spiskowych, które suflują usłużne socjalistyczne media pokroju Frondy. Śmieję się strasznie gdy czytam, że to niby agentura rosyjska. Śmieję się gdy czytam, że tym sterują WSI czy nawet Bruksela. Naprawdę trzeba mieć sporo złej woli i Boga w sercu nie mieć żeby pisać takie bzdury, które zaciemniają prawdziwy obraz. Ludzie przystojni, inteligentni, szczęśliwi ze swoich osiągnięć, posiadający pasje i kobietę, którą kochają z całego serca z wzajemnością (wyborcy KNP) doskonale zdają sobie sprawę, kto może stać za kulisami tego spektaklu. I to nie jest teoria spiskowa tylko spiskowa praktyka. Napiszę to, bo się nie boję. Napiszę to bo nie mam nic do stracenia. Dam wam Prawdę jak to mam w zwyczaju, Prosto w ślepia. Prosto do waszych serc.

Reptylianie.

Reptylianie czuwające wężowe istoty z Nibiru Planety X.

O, co to? Słyszę śmiech lewaków? Śmiejcie się śmiejcie. Tak samo się śmialiście jak mówiłem, że reptylianie czuwające wężowe istoty sfałszują te wybory i KNP nie dostanie 70%. I co się stało? Oczywiście stało się to co mówiłem.

Tak. Chciałbym, żeby wolnościowa okupacja PKW przerodziła się w polski majdan, który pozwoli zrzucić kajdany, podnieść głowę, wstać z kolan, ściąć drzewo, oddać drzewo do tartaku, przygotować deski, oszlifować deski, zbudować podest, na podeście zbudować szafot, zorganizować wolnorynkowy przetarg na kata, zatrudnić kata na umowę zlecenia, kupić dobry topór Husqvarny, dać dobry topór Husqvarny katu, niech ma, niech zrobi użytek, prowadzić lewaków na szafot, patrzeć jak spadają ich głowy, cieszyć się, radować się. Obawiam się jednak, że to może być spisek jaszczurów.

Patrzę sceptycznie acz z nadzieją.

#marianbaczalcontent
  • 13