Wpis z mikrobloga

Witajcie mirki, zwracam się dziś do wszystkich sympatyków tagu #przegryw i #depresja . Ostatnio czytałem niesamowicie motywujący tekst użytkownika @vivo. Od kiedy rok temu wyjechałem #zagranico, okazało się że nawiązywanie kontaktów nie przychodzi mi tutaj tak łatwo jak w Polsce, cały czas porównuję wszystko do ojczyzny i narzekam (tylko w głowie) jak mi tu źle i niedobrze. Zostawiłem na mirko 15 wpisów pod tagiem #przegryw, a tylko jeden pod tagiem #wygryw. Czas coś zmienić!

Dlatego chciałbym zaprosić wszystkich do obserwowania tagu #wygrywnadzis, gdzie każdy mógłby zostawić króciutki wpis o tym, co danego dnia mu się w życiu udało, co ciekawego przydarzyło, zamiast rozmyślać o tym, co nie do końca poszło po jego myśli.

Uśmiechnęła się do ciebie dziewczyna w autobusie? Super, podziel się z mirkami! A może w końcu się przełamałeś i do niej zagadałeś? Może poznałeś kogoś nowego? A może kierowca autobusu się do ciebie uśmiechnął, kiedy powiedziałeś "dziękuję" przy wysiadaniu z autobusu? C'mon mirki, stać nas wszystkich na więcej niż obecnie robimy. Małymi kroczkami do przodu! Zamiast zamykać się w kółku wzajemnego przegrywu, lepiej dopingujmy sobie przy każdym, nawet mikro wygrywie.

Co wy na to?

To może zacznę na rozgrzewkę.

Poznałem wczoraj bardzo sympatyczną Chinkę. Gadaliśmy prawie godzinę i nawet podzieliła się ze mną swoimi trzema malutkimi sekretami, o których podobno nie wiedzą nawet jej znajomi. Taka pierdoła, nic wielkiego, ale czułem się do końca dnia na prawdę super.

Także zapraszam mirki, obserwujcie #wygrywnadzis i opowiadajcie co fajnego się wam dzisiaj przydarzyło! Codzienna dawka pozytywnej energii!

  • 11