Wpis z mikrobloga

Tak, jak obiecaliśmy - zaczynamy rozdawanie rocznicowych prezentów!

Jak będziemy się bawić? Od dziś przez najbliższe 2 tygodnie będziemy Wam proponować różne zadania do wykonania. Za każdym razem wybierzemy te, których realizacja najbardziej przypadnie nam do gustu ( ͡° ͜ʖ ͡°). I nagrodzimy upominkami.

Wszystko pod tagiem #rocznicabankiera

Zaczynamy od tego, co tygryski (i mireczki) lubią najbardziej. Do rozdania mamy 3 kubki, a zadanie polega na napisaniu najlepszej autorskiej pasty o naszej redakcji (a nie żadnej innej). Autorskiej - to znaczy nie może to być przeróbka żadnej innej pasty. Czekamy do jutra (18.11) do południa (12:00), a nagrodzimy oczywiście 3 najlepsze. Pasty wklejamy w komentarzach.

#rocznicabankiera #rozdajo #bankier #dzienwredakcji #pasta
Bankierpl - Tak, jak obiecaliśmy - zaczynamy rozdawanie rocznicowych prezentów!



Ja...

źródło: comment_MxgDFlDu2TuALDZtvkGViBdu9AEsJYAj.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@Bankierpl: Wczoraj byłem na mieście, spotkałem tam kolegę ze żłobka, ryba na niego wołali bo zawsze wszystko moczył. Witam się z nim a on do mnie mówi, że ma fajną pracę i że powinniśmy się spotkać w jakimś miłym miejscu, zaproponowałem kawiarnie, ale on odmówił i powiedział, że musimy iść do ustronniejszego miejsca. I tak znaleźliśmy się w McDonaldzie, zaczął mi opowiadać o swojej pracy czego on tam nie robi
  • Odpowiedz
@Bankierpl: Kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego się nie bałem i później jeszcze przez park jechałem
  • Odpowiedz
@Bankierpl: Życie mnie nigdy nie oszczędzało. To złamana ręka, to gronkowiec plamisty, to coś, zawsze coś. Któregoś dnia wstaje rano i czuje, że jest gorzej niż zwykle. Wołam mame, ale mame mówi, że przesadzam i musze iść do szkoły bo gimnazjum trzeba kiedyś skończyć a w wieku 21 lat i tak już fajnych loszek tam nie ma. Ale czuje, że na prawdę mi coś jest. Mame krzyczy z kuchni: "daj
  • Odpowiedz
@Bankierpl:

Mój stary to fanatyk bankierstwa. Pół mieszkania #!$%@? bankomatami najgorsze: średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżącą na ziemi kartę bankową i trzeba wyciągać w szpitalu, bo ma rozcięte palce. W swoim 30-letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś badania okresowe to kobieta z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać, bo myślała, że znowu rozcięta noga. Druga
  • Odpowiedz