Wpis z mikrobloga

Wie ktoś czemu to za cholerę nie działa na firefoxie? Jakąś linijkę trzeba dodać czy coś...

@FFFUUU - mam nadzieję iż i na Firefoxie będzie działać bo, bez tego chyba nie ma co liczyć na sukces nawet :-)

@Chudy_ - super, że na operze działa, tam nawet nie testowałem. Kilka godzina się zeszło więc miło, że widać. Może ten ranking też się uda zrobić..
  • Odpowiedz
Zaraz, zaraz... Ale stylem tego nie dodam, to musiałby być dodatek a`la Grease Monkey (ktoś ma w tym wprawę? :P) który doklei kod... Nie zmodyfikuje kodu html z poziomu css. Stylish tego chyba nie umożliwia.
  • Odpowiedz
@wtk_: fakt, nie pomyślałem, że HTML-a nie da się dodać do stylu CSS. No to pozostaje jedynie zrobić coś, by ten styl działał z Firefoxem...
  • Odpowiedz
o proszę :-) Fafu - powiedz mi jeszcze czemu styl nie działa pod FF i jak powstrzymać styl css przed byciem propagowanym na ramkę (chyba tylko selektor body się propaguje)..
  • Odpowiedz
@wtk_: jest jeden drobny błąd w Twoim stylu - przy najeżdżaniu kursorem myszki na opcje szybkiego zakopu, podświetlają się na biało i ich nie widać.
  • Odpowiedz
Teraz działa również w Firefoxie więc chyba można powiedzieć, że dla WSZYSTKICH PRZEGLĄDAREK :-)
  • Odpowiedz
Dzięki stary, ja też ubolewam. Ten Wykop-Word to jakaś parodia. Przecież nikt tego nie będzie używał. Narobiłem się najwięcej podejrzewam... Wykop w ogóle nie promuje tego konkursu, łącznie jest mniej niż 50 głosów razem.. Powinna być walka na dziesiątki albo setki.
  • Odpowiedz
Napisałem już z tym do administracji. Konkurs zakłada rozreklamowanie wykopu wśród znajomych. Niniejszym to czynię na GG. Mam nadzieję, że administracja potwierdzi, że adresy IP i geolokalizacja klientów potwierdza to co mówię. Jeśli miałbym bezczynnie czekać i liczyć że ktokolwiek z wykopu wejdzie i spróbuje z własnej woli to konkurs musiałby trwać 5 lat. Zarzucanie mi tworzenia multikont jest pierwszym co się nasuwa na myśl, ale nie jestem w stanie udowodnić że
  • Odpowiedz
Administrator odpisał, że i tak głosy oddane przez zielonych nie zostaną uwzględnione więc spokojnie.
  • Odpowiedz
@wtk_: nigdzie nie jest o tym wspomniane w regulaminie, więc można by się kłócić, bo takie liczenie głosów było by jego złamaniem.
  • Odpowiedz