Wpis z mikrobloga

i z czego się cieszycie? że znów te same mordy będą wami rządzić, że znów będziecie jęczeć jak to w Polsce źle i żyć się nie da? To nie pierwsze przegrane wybory przez partie Korwina, które już przeżyłem. I po raz kolejny też na nich zagłosuję. Obecnie nie ma innej alternatywy na sensowne zmiany. Niestety, większość woli siedzieć w tym zasranym status quo. Trudno, łykajcie tę papkę dalej, smacznego.

#knp #wybory #wyborysamorzadowe2014 #jkm
  • 15
  • Odpowiedz
@LordRegis: ale czemu narzekac? Dostajemy co chwile jakies dotacje od unii, ciagle cos buduja nowego, ciagle cos remontuja, tworza zajebiste trasy rowerowe, Polska robi sie bogatsza, w sklepach wybor wszelkich produktow od #!$%@?, w moim miescie na przestrzeni ostatnich lat wybudowali #!$%@? stadion do rugby i hale do kosza, jakies centra naukowe, handlowe, kina, ciagle jakies remonty drog, jak chcialem dostac prace na wakacje to mialem mnostwo fajnych opcji, ucze
  • Odpowiedz
@acowarddiesathousandtimes: Nie dodałeś że to po prostu za jakiś czas jebnie wszystko. Jesteśmy coraz bardziej zadłużani (wisisz państwu ~86 tysięcy) i kiedyś ktoś się o to upomni (poczytaj o tym co działo się w Rewalu). Ogólnie to taka polityka ciepłej wody w kranie - jest nieźle, nie ma co narzekać, bo mam ciepłą wodę w kranie, ale nie patrzę na konsekwencje tego, co będzie się działo za jakiś czas, bo
  • Odpowiedz
@maxtoon: o rewalu nic nie moge znalezc, zarzuc cos dobrego jesli mozesz. No wlasnie jestem ciekawy jak dzisiaj mozna sie upomniec w stosunku do kraju o takie pieniadze i jakie konsekwencje to moze przyniesc, z tego co wiem mnostwo krajow jest zadluzonych, usa chyba jedno z najwyzszych zadluzen (najwyzsze?)
  • Odpowiedz