Wpis z mikrobloga

NiP vs VP:

NiP niedawno zaliczył dość poważną zmianą w teamie. Fifflaren odszedł i dołączył Maikelele. Co prawda ich wyniki są w porządku bo wygrali dość przekonująco z PlanetkeyDynamics, ale z Epsilonem już mieli problem na Cache'u. Z drugiej strony VP ostatnio przegrało z LC w Bo1 jednak nie powinniśmy brać tego za bardzo pod uwagę, ponieważ neo nie grał i sami gracze VP byli DDoSowani, a ponadto już w późniejszym Bo3 pokonali LC bezproblemowo. Biorąc pod uwagę doświadczenie tych teamów teraz i mimo wszystko zmiany w NiPie skłaniam się bardziej przy obstawianiu VP. NiP potrafi zagrać dobrze DD2 i nie radzi sobie na Cache'u, tego możemy być pewni, a VP mają Overpassa, Mirage'a i Cache'a. Maikelele jest z nimi raptem 2 tygodnie przez co może im dokuczać jeszcze brak zgrania (wiem że on już grał z nimi, ale to było dawno temu), dlatego też polecam low-med bet na VP.

Mouz vs Cloud9:

Mouz jest ostatnio w świetnej formie, czego nie można powiedzieć o C9. Teoretycznie jako że zostali w Europie i trenują do DHW (Dreamhack Winter) powinni grać lepiej... No, ostatnia porażka z Epsilonem (uznawanym za T2 team) i mimo wszystko ta ledwo ledwo wyciągnięta wygrana w Bo3 na Inferno (16-14) nie trafiają do mnie. Przyznam że kiedyś zarobiłem sporo na upsetach C9, ale to był LAN, a tu mamy do czynienia z grą online, gdzie mouz jest zdecydowanie lepsze, zresztą sami możecie spojrzeć na ich wyniki na hltv. Co prawda mają jeden dziwny mecz 16-14 ledwo wygrany z jakimiś "walking head" ale pozostałe 4 mecze (ostatnie) to wszystkie Bo3 i wszystkie wygrane. Medium bet na mouz.

#stawiajzzyciorysem
  • 1