Wpis z mikrobloga

Mircy, Mireczki i Mirabelki, może ktoś polecić jakąś dużą torbę na #laptop?

#allegro / #aliexpress / #dhgate czy inne tak do 150zł, żeby była porządna, żeby można było do niej ciepnąć zasilacz (mam dupny przeokrutnie), myszkę bezproblemowo, a do tego jakieś kanapki czy inne czipsy i batony.

W mojej obecnej muszę mój mniejszy, stary zasilacz i myszkę do odpowiednich przegródek, pod odpowiednim kątem, w odpowiedniej kolejności układać, żeby pomieścić, a coś więcej to paaaaaanie, zapomnij.
  • 22
  • Odpowiedz
@sm0nster: firma torby to Targus. Czarna na 15.4"-16" z metkami, nigdy nie uzywana, masywny suwak i te zameczki, masywne trzymaki paska do torby, rączka jakaś skórzana też masywna. ma w srodku jedna duża kieszeń i dwie mniejsze materiałowe, na zewnątrz z jednej strony jedna duża kieszen w której jest jedna mniejsza i jakieś na długopisy, wizytówke i z drugiej strony jedna duża też kieszen.ale z tego co widze pewnie za mała
  • Odpowiedz
@rejestracja_for: a model? Też mam obecnie targusa, ale kurde, mały.

Zgooglowałem tą samsonite pillow, 350 cebulionów sobie liczą, a kurde idealna mi się wydaje, dużo miejsca, dużo przegródek, laptop dobrze zabezpieczony (,)
  • Odpowiedz
@mlodybog_11: o stary sorry, zobaczyłem tylko ten podwójny komentarz o tabliczce i myślałem, że tylko tam wspomniałeś albo zapomniałeś dodać zdjęć i grzecznie czekałem aż dodasz zdjęcia i opis x'dd

co do torby, kurde cumplu, moja dziewczyna taką ma i niestety - za mała ( ͡° ʖ̯ ͡°)

ale przynajmniej masz już zdjęcia i opis więc rzucaj ją na allegro ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz