Wpis z mikrobloga

Szukam jakiegoś książkowego hiciora do poczytania.

Niedawno obejrzałem #igrzyskasmierci - bardzo mi się podobały i zaczynam żałować, że najpierw nie zabrałem się za lekturę, ale z drugiej strony jak już znam fabułę, to już mi się nie chce tego czytać. Tak więc szukam jakiejś książki z dobrą akcją/fabułą, od której nie będę mógł się oderwać. Może być przygodowa, science fiction, sensacja, obyczajowa, kryminał. Odpada chyba tylko fantasy. Może być to coś, co zostało/zostanie zekranizowane, bylebym tylko tego wcześniej nie oglądał :) Dopiero od niedawna, po długiej przerwie, zabrałem się za czytanie, więc mogę nie znać nawet jakichś must-have'ów.

#ksiazki
  • 7
@splasz: O stary, chyba mam coś idealnego dla Ciebie :) Red Rising: Złota krew. Często porównywana do Igrzysk Śmierci (nie wiem nie czytałem) ale jeśli mam oceniać na podstawie filmu to miażdży igrzyska.

Prawa do książki zostały wykupione więc niedługo powinien być film.
w ksiazce jest ciut wiecej watkow etc


@tajek: Mimo to "rdzeń" fabuły już znam i pewnie niewiele mnie tam zaskoczy. Chętnie bym obejrzał film na podstawie książki, którą już przeczytałem, ale odwrotnie już raczej nie.

czy tylko ja uwazam ze ten film to syf i bieda umyslowa?


@worldmaster: Może nie jestem aż tak wymagającym widzem. Dobra akcja, filmy (oglądałem pierwsze dwie części) były wg mnie dobrze zrealizowane. Takie 7-8/10.