Wpis z mikrobloga

kupiłam dziś dla porównania w podziemiach metra Ratusz Arsenał rogala a'la rogal marciński. mogę zdecydowanie polecić, choć nieco się różni od oryginału, ale na plus, bo jest po prostu lżejszy. nie zapycha aż tak i ciasto jest delikatniejsze. być może to też kwestia świeżości, bo jednak ten był pieczony dziś zapewne, a te, które dostałam od Michała, były o dzień starsze. rogal kosztuje 6,50. zdjęcia nie dodam, bo już kawałek zjadłam, więc nie będę nadgryzionego wrzucać :)

#rogale #warszawa (może kogoś to zainteresuje) #rogalemarcinskie #rogalowezabawy (nie bijcie, chcę pomóc tym, którym nie udało się wylosować w razie czego, a mają możliwość kupić w Warszawie).
  • 12
  • Odpowiedz
@beer_man: no nie, te są pieczone u nas. ale jak ktoś chce spróbować tych oryginalnych z Poznania, to można sobie zamówić za bodajże 9 złotych + kurier, gdzie wychodzi prawie 30 złotych w sumie za jednego rogala. ;)
  • Odpowiedz
@beer_man: ja dostałam teraz po prostu w losowaniu, bo wybierali osoby spośród plusujących wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°) wcześniej była jakaś zabawa z podawaniem tytułów polskich piosenek ze słowem "rogal", to wtedy mi się nie udało. ale kiedyś jeszcze była akcja z zabawą z rogalami, że każdy dostał dwa rogale i po jednej literce i trzeba było odgadnąć hasło, to wtedy nie wiem, na jakiej podstawie losowali
  • Odpowiedz